Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 337,00 m², oferta nr COLO119

2 150 000 zł

6 380 zł /m²

Rata 10 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Władysławów

Dom i rezydencja 337,00 m², oferta nr , COLO119, Władysławów
COLO119 - zdjęcie nr 0
COLO119 - zdjęcie nr 1
COLO119 - zdjęcie nr 2
COLO119 - zdjęcie nr 3
COLO119 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 337 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

337,00 m²

Powierzchnia działki:

1 203,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009

Data aktualizacji: 2024-08-30