Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 139,70 m², oferta nr SDJOHI387

1 100 000 zł

7 874 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Zapole

Dom i rezydencja 139,70 m², oferta nr , SDJOHI387, Zapole
SDJOHI387 - zdjęcie nr 0
SDJOHI387 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu i rezydencji 139.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

139,70 m²

Powierzchnia działki:

756,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025