Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 44,00 m², oferta nr 40716

519 999 zł

11 818 zł /m²

Rata 2 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja na sprzedaż 44 m², Zbożowa, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra, Zbożowa

Dom i rezydencja 44,00 m², oferta nr , 40716, Jastrzębia Góra, Zbożowa
40716 - zdjęcie nr 0
40716 - zdjęcie nr 1
40716 - zdjęcie nr 2
40716 - zdjęcie nr 3
40716 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Powierzchnia działki:

250,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025