Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 118,62 m², oferta nr SDLITI815

1 419 000 zł

11 963 zł /m²

Rata 6 639 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Siedlce, Zięby

Dom i rezydencja 118,62 m², oferta nr , SDLITI815, Siedlce, Zięby
SDLITI815 - zdjęcie nr 0
SDLITI815 - zdjęcie nr 1
SDLITI815 - zdjęcie nr 2
SDLITI815 - zdjęcie nr 3
SDLITI815 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 118.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

118,62 m²

Powierzchnia działki:

284,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2025