Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 135,30 m², oferta nr FRP-DS-198861

900 000 zł

6 652 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Nieruchomości Furman

Złotów

Dom i rezydencja 135,30 m², oferta nr , FRP-DS-198861, Złotów
FRP-DS-198861 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-198861 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-198861 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-198861 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-198861 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 135.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

135,30 m²

Powierzchnia działki:

321,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2025