Logo luksusowemieszkania.pl
Ogrody Szymborskiej
Galeria
Mapa
8

Ogrody Szymborskiej

TEMAR DEWELOPER

1 183 022 - 1 567 157

Wrocław, Wojszyce, ul. W. Szymborskiej 10 - rezydencje na sprzedaż

Liczba pokoi:
3 - 5 pok.
Powierzchnia:
135,55 - 146,19
Termin oddania:
gotowe do odbioru

Dane o inwestycji Ogrody Szymborskiej

Dostępna/całkowita liczba ofert
20 / 36
Data aktualizacji
2023-08-16

Opis inwestycji Ogrody Szymborskiej

Na osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej powstaje łącznie 36 willi o powierzchniach od 136m² do 147m². Kompleks mieszkalny Ogrody Szymborskiej to optymalne połączenie nowoczesnej architektury i innowacyjnych technologii, zapewniających komfort, energooszczędność i ekologię w celu stworzenia idealnego miejsca do życia, w eleganckiej przestrzeni wrocławskich Wojszyc przy ul.Wisławy Szymborskiej.

Atrakcyjna architektura budynków, wysokie przesuwne przeszklenia w salonach z wyjściem na taras i ogród, funkcjonalne rozkłady pomieszczeń z możliwością indywidualnej aranżacji, oraz niskie koszty użytkowania pozwolą na stworzenie domu swoich marzeń. Przyjazne rozwiązania takie jak ogrzewanie lub chłodzenie podłogowe z inteligentnym sterowaniem, zasilane przez ekologiczną pompą ciepła, elektryczne sterowane rolet okiennych, czy system nawadniana ogrodu, stanowią istotne i wyróżniające walory inwestycji.

Dodatkowo będzie można skorzystać z przygotowania do montażu paneli fotowoltaicznych. Nabywcy skrajnych segmentów z podwójnymi miejscami postojowymi będą mieli możliwość postawienia wiat garażowych. Wojszyce to doskonała lokalizacja dla inwestycji mieszkaniowej, daje dostęp zarówno do zielonych terenów na długie spacery i rowerowe wycieczki, jak i do szybko rozwijającej się  południowej części miasta ze szkołami, przedszkolami, wyszukanymi restauracjami, kawiarniami i lokalnymi sklepami.

Dominuje tu zabudowa jednorodzinna, jednocześnie niedaleko stąd do centrum i atrakcji takich jak Aquapark czy galeria Wroclavia, oraz wyjazdu na autostradę A4. Zieleń jest kluczowa dla naszego projektu w myśleniu o przestrzeni osiedla i podczas jej tworzenia. Stworzyliśmy dla niej osobny projekt, tak aby korzystnie wpływała na mieszkańców, poprawiała jakość powietrza i zachęcała do relaksu na tarasie.

Istotnymi atutami inwestycji są więc nowe nasadzenia drzew, krzewów, traw ozdobnych i trawników co nadaje osiedlu wyjątkowego ogrodowego klimatu. Każdy dom posiadać będzie taras i ogród z urządzoną zielenią.

Wykończenie

Opis okolicy Ogrody Szymborskiej

Edukacja:
przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja:
przystanek autobusowy
Obiekty i usługi:
market
Przyroda:
park

W okolicy

Pliki do pobrania

Inne inwestycje oferenta

Skontaktuj się z oferentem

TEMAR DEWELOPER
Biuro Sprzedaży Ogrody Szymborskiej
Ogrody Szymborskiej
ul. Ślężna 27 B
53-301 Wrocław

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Ogrody Szymborskiej opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę