Opacka

Invest Komfort

Zapytaj o cenę >

Gdańsk, Oliwa, ul. Opacka - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 4 pok.
Powierzchnia:
54,73 - 113,59 m²
Dostępne piętra:
parter - 1 piętro
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >

Dostępne apartamenty

Lista ofert
Podano przykładowe mieszkania, w celu zapoznania się z pełną ofertą
Wyślij zapytanie
Dane o inwestycji Opacka

Dane o inwestycji Opacka

pokaż/schowaj
Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
ogródek
balkon
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Winda
tak
Budynek
część SPA/fitness, patio, sauna
Teren
plac zabaw, teren rekreacyjny
Dostępna/całkowita liczba ofert
5 / 51
Data aktualizacji
2022-09-28

Opis inwestycji Opacka
Opis inwestycji Opacka
pokaż/schowaj

Apartamenty gotowe do odbioru!

Opacka to inwestycja kameralna
, jak kameralna jest Oliwa. Składa się z czterech 3-piętrowych budynków, w których znajduje się 51 mieszkań. Apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają ponadstandardową wysokość od 3,05 m do 4,20 m.

Zintegrowana z naturą Opacka oddalona jest od głównych ciągów pieszych. Topografia osiedla w sposób naturalny zaprowadza wzrok na piękną panoramę z Archikatedrą Oliwską.

Oliwa jest miejscem z niepowtarzalnym klimatem. Z jednej strony to 1000 lat historii, z drugiej – wspaniałe widoki na przyszłość.

Sukces Oliwy nie jest przypadkiem; na przestrzeni wieków tutejsi gospodarze byli prawdziwymi wizjonerami. Razem z najlepszymi architektami, artystami, rzemieślnikami i ogrodnikami stworzyli jedyne takie miejsce; na mapie Polski i Europy.

Inwestycja w nieruchomości to w obecnej sytuacji, m.in. wysokiej inflacji, kursu euro i rosnących wciąż cen mieszkań, sposób nie tylko na ochronę, ale istotne powiększenie majątku oraz dywersyfikację portfela. Opacka przyciąga uwagę z wielu względów.

Z uwagi na swoje atrakcyjne nadmorskie położenie wybierana jest chętnie jako second home, służący też często za home office. Przyciąga do Gdańska Oliwy przede wszystkim osoby zamożne, które ugruntowały już swój status społeczny.

Opacka cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, kupujących nieruchomość do celów inwestycyjnych: także jako luksusowy apartament pod wynajem dla gości odwiedzających Gdańsk i Trójmiasto.

Opacka leży przy samym parku, który jest właściwie częścią inwestycji. Przywrócono w nim historyczny charakter miejsca, którego sercem były stawy z roślinnością przywodną i ogrody klasztorne Opactwa Cystersów w Oliwie.

Układ miękko poprowadzonych alej nawiązuje do angielskich założeń parkowych i zaskakuje na każdym kroku. Osie widokowe zaprojektowane są tak, by naprowadzać wzrok spacerowicza na panoramę z dominującą Archikatedrą Oliwską.

Wykończenie
Wykończenie
pokaż/schowaj

Szlachetne materiały: drewno orzechowe, brąz i szkło stworzą wnętrza pełne harmonii i elegancji. Podkreśli ją również zestawienie kontrastowych faktur, od satynowego wykończenia naturalnego kamienia, po szorstką powierzchnię surowego betonu.

Duża liczba przeszkleń naturalnie otworzy mieszkania na otaczającą zieleń, wpuszczając dużo światła do wnętrza. Apartamenty na najwyższych kondygnacjach będą miały ponadstandardową wysokość od 3,05 m do 4,20 m.

Opis okolicy Opacka
Opis okolicy Opacka
pokaż/schowaj

Edukacja: liceum, przedszkole, szkoła podstawowa, żłobek
Komunikacja: przystanek autobusowy
Obiekty i usługi: apteka, bankomat, market, poczta, sklep osiedlowy
Przyroda: park, staw
Rozrywka i rekreacja: teatr
Inne inwestycje

Inne inwestycje oferenta

pokaż/schowaj

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Invest Komfort Spółka Akcyjna sp. k.
Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku - Jelitkowo
ul. Bursztynowa 1/1
80-342 Gdańsk
Godziny otwarcia: Poniedziałek - wtorek, czwartek - piątek: 9 - 17
środa: 10 - 18
sobota: 9 - 14

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Opacka opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.