Osiedle Otulina

Osiedle Otulina

Zapytaj o cenę >

Kaliszki, otulina Kampinoskiego Parku Narodowego - rezydencje na sprzedaż

Liczba pokoi:
5 - 6 pok.
Powierzchnia:
237,04 - 301,19 m²
Powierzchnia działki:
1 500,00 m²
Typ domu:
dom
Termin oddania:
IV kw. 2021
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >

Dostępne domy

Lista ofert
Podano przykładowe domy, w celu zapoznania się z pełną ofertą
Wyślij zapytanie
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Dostępna/całkowita liczba ofert
4 / 4
Data aktualizacji
2022-12-07

Promocje
Aktualne promocje
pokaż/schowaj

Atrakcyjna oferta na Osiedlu Otulina

Jeśli macie Państwo już swój "Dom Marzeń", może potraktujcie zakup domu na Osiedlu Otulina jako zabezpieczenie swoich oszczędności przed inflacją!

Ekologiczne domy budowane na Osiedlu Otulina wyposażone są w gruntowe pompy ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, systemy ekologicznego chłodzenia. Roczny koszt utrzymania wynosi tylko kilka tysięcy złotych.

W Kaliszkach są szkoły podstawowe, przedszkola i prywatny żłobek. Jest to idealne miejsce dla młodych rodziców. 

Cena brutto 4 420 zł za metr kwadratowy powierzchni całkowitej (plus koszt uzbrojonej działki 300 zł/m²).

Dowiedz się więcej

Opis inwestycji Osiedle Otulina
Opis inwestycji Osiedle Otulina
pokaż/schowaj

OSIEDLE OTULINA
W otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, na granicy z Rezerwatem Kaliszki i właśnie w ustronnej miejscowości Kaliszki przy ulicach Sielskiej, Beztroskiej i Radosnej powstają wyjątkowe domy dla wyjątkowych ludzi.

Jeżeli zastanawiasz się – a może to już wspólne, rodzinne plany – nad zakupem domu pod Warszawą, pomyśl o zamieszkaniu właśnie tutaj.

Kaliszki to miejscowość na uboczu, ale blisko, bo dwa i pół kilometra od trasy S7. Możesz na co dzień korzystać z możliwości jakie daje Warszawa, a jednocześnie oddychać najczystszym powietrzem w jej okolicach i obcować z fauną i florą Kampinosu.

Osiedle Otulina to projekt mieszkalno-społeczny. Powstanie tu w ciągu kilku lat ponad 30 domów jednorodzinnych na działkach o powierzchni minimum 1 500 m². Docelowo mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z pomocy we wszechogarnianiu spraw domowych np. przy opiece nad ogrodem, odśnieżaniu itp. Chętni skorzystają z terenu rekreacyjnego – zarybionego stawu o powierzchni 3 000 m² i położonego nad nim domku z sauną.

Kaliszki są położone na północny-wschód od Warszawy, a przeważające wiatry, to wiatry zachodnie. To one nawiewają czyste powietrze znad Kampinosu. Ponadto, niespełna 3 km w linii prostej jest do Wisły, nad którą tworzy się ciąg powietrzny i powoduje wyjątkowy, korzystny mikroklimat tego miejsca – nawet słońca jest tu więcej.

Trasa S7 w ciągu kilku najbliższych lat będzie zmodernizowana do bezkolizyjnej drogi szybkiego ruchu z węzłem w Czosnowie. Trzy pasy ruchu plus pas techniczny w każdą stronę zapewnią dojazd do centrum Warszawy w kilkanaście minut. Na wysokości Kaliszek i Osiedla Otulina, przy trasie S7 powstały duże magazyny, które są znakomitymi ekranami akustycznymi. Ruch w Kaliszkach jest wyłącznie lokalny.

CO I JAK BUDUJEMY?
Domy na OSIEDLU OTULINA budowane są w bardzo wysokim standardzie, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu i zdrowia przyszłych mieszkańców, oraz oszczędności użytkowania i poszanowania natury. Możliwe jest wybranie projektu domu z dużej puli projektów, a także zmiany w układzie ścian wewnętrznych, funkcjach i wysokości pomieszczeń, wielkości i funkcjonalności okien. Wybudujemy dom, wymarzony przez Inwestora. To na czym nam zależy, to spójność architektoniczna i estetyczna osiedla. Spójnie, to nie jednakowo.

W wyposażeniu podstawowym i za cenę brutto 4 420 zł za metr kwadratowy powierzchni całkowitej (plus koszt uzbrojonej działki 300 zł/m²) proponujemy:

 • ściany zewnętrzne Porotherm WIENERBERGER szlifowane, klejone,
 • ściany wewnętrzne również WIENERNERGER,
 • nowoczesne ogrzewanie płaszczyznowe,
 • wylewka anhydrytowa,
 • tynki wewnętrzne i zewnętrzne mineralne („oddychające”), (zewnętrzne firmy STO),
 • elewacje z imitacją drewna lub cegły (STO)
 • ocieplenie wełną mineralną elewacji ROCKWOOL (20 cm),
 • ocieplenie wełną mineralną poddasza,
 • dachówka ceramiczna angobowana Firmy Meyer-Holsen,
 • okna drewniane trójszybowe, ciepły montaż okien, ciepłe progi,
 • drzwi wejściowe bezpieczne,
 • gruntowa pompa ciepła,
 • wentylacja mechaniczna z rekuperacją,
 • system schładzania domu,
 • przepusty pod system automatycznego podlewania,
 • alarm,
 • monitoring całej posesji (4 kamery, zapis 1 TB),
 • wideofon,
 • Internet światłowodowy,
 • instalacja odgromowa,
 • instalacja umożliwiająca zasilanie domu agregatem prądotwórczym,
 • instalacja pod stację ładowania samochodów elektrycznych,
 • brama garażowa elektryczna,
 • ogrodzenie całość, w tym od frontu częściowo JONIEC system ROMA,
 • brama w ogrodzeniu przesuwna, elektryczna,
 • podjazdy do 100 m² i opaska wokół domu kostka Libet,
 • uporządkowany teren.

Dodatkowo (poza STANDARDEM) oferujemy:

 • balustrady balkonów (jeśli są) ze stali kwasoodpornej (ALKO),
 • komin i doprowadzenie powietrza do kominka,
 • żaluzje zewnętrzne,
 • instalację pod fotowoltaikę,
 • system „inteligentny dom” (kablowy, programowalny przez użytkownika) firmy DEIMIC,
 • zbiornik na deszczówkę do podlewania ogrodu.


CZĘSTO JESTEŚMY PYTANI

Czy domy są przyjazne niepełnosprawnym?
Tak, część projektów jest parterowych. Domy mogą być inteligentne – to znaczy, że funkcjami domu można sterować za pomocą aplikacji w smartfonie. Włączenie, wyłączenie oraz regulacja ogrzewania i przewietrzania, oświetlenia oraz monitoring posesji otwieranie furtki i bramy można wykonać z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu.

Czy Kaliszki leżą na terenie zalewowym?
Nie, nie ma tu najmniejszego zagrożenia powodziowego.

Czy jest to osiedle zamknięte? Czy jest ochrona?
Nie, to są domy jednorodzinne, każda działka jest ogrodzona a dom są wyposażone w alarm i monitoring. Chcemy żeby to było miejsce przyjazne ludziom.

Jaki jest koszt utrzymania domu?
Szacunkowy, roczny koszt utrzymania domu dla 4 osobowej rodziny to ok. 5 000 zł.

Czy jest droga? Służebność dojazdu?
Tak, wszystkie posesje mają nieodpłatny dojazd do drogi publicznej.

Czy działka jest uzbrojona? W jakie media?
Tak, media: wodociąg miejski, kanalizacja, prąd, Internet światłowodowy. Ponadto oferujemy za dopłatą – własne ujęcie wody do podlewania i/lub zbiornik na deszczówkę, oraz instalację fotowoltaiczną.

W jakim stanie oddajemy domy?
W zaawansowanym stanie deweloperskim. Do wykonania przed zamieszkaniem pozostaje tylko: malowanie ścian, płytki na ścianach, posadzki, tzw. „biały montaż”, drzwi wewnętrzne, parapety wewnętrzne, okładzina schodów i barierki. Uwaga! Oferujemy pomoc przy wykończeniu.

ZAPRASZAMY!
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, oraz przyjazdu i obejrzenia osiedla i okolicy.

Jeśli macie Państwo już swój "Dom Marzeń", może potraktujcie zakup domu na Osiedlu Otulina jako zabezpieczenie swoich oszczędności przed inflacją.

Opis okolicy Osiedle Otulina
Opis okolicy Osiedle Otulina
pokaż/schowaj

Edukacja: przedszkole samorządowe - 500 m; samorządowa szkoła podstawowa – 500 m; prywatne przedszkole – 1000 m; prywatna szkoła podstawowa - 1000 m; prywatny żłobek; Biblioteka Gminna w Czosnowie – 3 km
Komunikacja: 500 m do przystanku linii 850, Czosnów – 2 km, Komunikacja wewnątrz-gminna do Czosnowa, Metro Młociny - 20 km, Port Lotniczy Modlin - 12 km, liczne prywatne linie autobusowe, trasa S7 (ekspresowa - za 3-4 lata bezkolizyjna - 3 pasy w jedną stronę) do Warszawy - 15 km
Obiekty i usługi: Hotel „U Witaszka” - 3 km, W Łomiankach liczne restauracje – 10 km, fryzjer, kosmetyczka, poczta, w Czosnowie 2 restauracje - 3 km, w gminie Czosnów rozwinięta sieć różnych usług na potrzeby mieszkańców
Przyroda: las, rzeka, widok na las
Rozrywka i rekreacja: 300 km tras pieszych i rowerowych w Kampinoskim Parku Narodowym, 4-7 km liczne stajnie, Jezioro Dziekanowskie - 8 km, basen i korty tenisowe w Łomiankach - 10 km, basen w Nowym Dworze Mazowieckim - 10 km, możliwość wynajmowania sali gimnastycznej w szkole w Kaliszkach - 500 m, pole golfowe Lisia Polana - 24 km, pole golfowe w Rajszewie - 21 km, rezerwat przyrody „Kaliszki” - 200 m, stadion w Czosnowie - 3 km, własny teren rekreacyjny - jeziorko 3000 mkw. z domkiem całorocznym z sauną
Zakupy: Biedronka, Centrum Handlowe „HIT” w Nowym Dworze Mazowieckim – 10 km, apteka, centrum handlowe „AUCHAN” w Łomiankach - 15 km, hala Makro - 20 km „Galeria MŁOCINY” - 20 km, kwiaciarnia, liczne składy i sklepy z materiałami budowlanymi i hydraulicznymi, sklepy mięsne, sklepy ogólnospożywcze i spożywczo-przemysłowe, warzywniak - 3 km
Zdrowie: Gminny Ośrodek Zdrowia - 3 km, Nowodworskie Centrum Medyczne - 12 km, Szpital Bielański - 21 km, liczne gabinety stomatologiczne i prywatne praktyki lekarskie

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Osiedle Otulina
Biuro Sprzedaży Osiedle Otulina
ul. Akacjowa 35
05-152 Kaliszki

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę

Osiedle Otulina opinie:
Znakomita 5 / 5
pokaż/schowaj

Opinie: 1 ocena
Lokalizacja: 5
Standard: 5
Komunikacja: 5
Cena: 5
gość

Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.