Logo luksusowemieszkania.pl
Osiedle Otulina
Galeria
Mapa
29

Osiedle Otulina

Osiedle Otulina

Zapytaj o cenę >

Kaliszki, otulina Kampinoskiego Parku Narodowego - rezydencje na sprzedaż

Powierzchnia:
158,50 - 301,19
Termin oddania:
indywidualnie
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dostępne domy

Podano przykładowe mieszkania, w celu zapoznania się z pełną ofertą
Wyślij zapytanie

Dane o inwestycji Osiedle Otulina

Dostępna/całkowita liczba ofert
5 / 4
Data aktualizacji
2023-07-27

Aktualne promocje

Atrakcyjna oferta na Osiedlu Otulina

Jeśli macie Państwo już swój "Dom Marzeń", może potraktujcie zakup domu na Osiedlu Otulina jako zabezpieczenie swoich oszczędności przed inflacją!

Ekologiczne domy budowane na Osiedlu Otulina wyposażone są w gruntowe pompy ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, systemy ekologicznego chłodzenia. Roczny koszt utrzymania wynosi tylko kilka tysięcy złotych.

W Kaliszkach są szkoły podstawowe, przedszkola i prywatny żłobek. Jest to idealne miejsce dla młodych rodziców. 

Cena brutto 5 100 zł za metr kwadratowy powierzchni całkowitej (plus koszt uzbrojonej działki 330 zł/m²).

Opis inwestycji Osiedle Otulina

OSIEDLE OTULINA
W otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, na granicy z Rezerwatem Kaliszki i właśnie w ustronnej miejscowości Kaliszki przy ulicach Sielskiej, Beztroskiej i Radosnej powstają wyjątkowe domy dla wyjątkowych ludzi.

Aktualnie przystępujemy do budowy czternastego domu. W tym roku rozpoczniemy budowę jeszcze czterech domów z z terminem oddania do końca przyszłego roku.

Jeżeli zastanawiasz się – a może to już wspólne, rodzinne plany – nad zakupem domu pod Warszawą, pomyśl o zamieszkaniu właśnie tutaj.

Kaliszki to miejscowość gdzie można oddychać najczystszym powietrzem w okolicach Warszawy i obcować z fauną i florą Kampinosu.

Osiedle Otulina to projekt mieszkalno-społeczny, powstający przy trzech uliczkach: Sielskiej, Beztroskiej i Radosnej. Docelowo planujemy wybudowanie około trzydziestu domów jednorodzinnych na działkach o powierzchni minimum 1500 m². Osiedle Otulina powstaje na terenie wyjątkowego dla całej gminy, obszaru zabudowy ekstensywnej. Na sąsiednich działkach, nie mniejszych niż 1500 m², mogą być budowane wyłącznie domy jednorodzinne. Od strony zachodniej osiedla nie ma możliwości zabudowy, gdyż teren przeznaczony jest na ostoję dla wędrujących zwierząt. Od strony wschodniej również nie ma możliwości zabudowy z uwagi na sprawy własnościowe. Od południa i północy Osiedle Otulina ograniczają spokojne ulice gminne. Nie ma takich miejsc w pobliżu Warszawy.

Docelowo mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z pomocy we wszechogarnianiu spraw domowych np. przy opiece nad ogrodem, odśnieżaniu itp. Chętni skorzystają z terenu rekreacyjnego – zarybionego stawu o powierzchni 3000 m² i położonego nad nim domku z sauną.

Kaliszki leżą przy Kampinosie. Po sąsiedzku jest ścisły rezerwat przyrody. Przeważające wiatry w Polsce to wiatry zachodnie. To one nawiewają czyste powietrze do Kaliszek. Ponadto niespełna 3 km w linii prostej do Wisły tworzy ciąg powietrzny i wyjątkowy mikroklimat tego miejsca – nawet słońca jest tu więcej.

Trasa S7 w ciągu kilku najbliższych lat będzie zmodernizowana do bezkolizyjnej drogi szybkiego ruchu z węzłem w Czosnowie. Trzy pasy ruchu plus pas techniczny w każdą stronę zapewnią dojazd do centrum Warszawy w około 25 minut. Na wysokości Osiedla Otulina, przy trasie S7 powstał potężny magazyn stanowiący swoisty ekran akustyczny. Ruch w Kaliszkach jest wyłącznie lokalny. Nie jest to miejscowość „przelotowa”, dzięki czemu jest cicho i bezpiecznie na ulicach.

CO I JAK BUDUJEMY?
Domy na OSIEDLU OTULINA budowane są w bardzo wysokim standardzie, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu i zdrowia przyszłych mieszkańców, oraz oszczędności użytkowania i poszanowania natury. Ekologiczne domy budowane na Osiedlu Otulina wyposażone są w gruntowe pompy ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, systemy ekologicznego chłodzenia. Roczny koszt utrzymania domów wynosi tylko kilka tysięcy złotych.

Domy budujemy pod zamówienie Klienta, wszystkie wybudowane i będące w budowie domy są sprzedane. Możliwe jest wybranie projektu domu z dużej puli projektów, a także zmiany w układzie ścian wewnętrznych, funkcjach i wysokości pomieszczeń, wielkości i funkcjonalności okien. Wybudujemy dom, wymarzony przez Inwestora. To na czym nam zależy, to spójność architektoniczna i estetyczna osiedla. Spójnie, to nie jednakowo. W ramach dodatkowej umowy możemy wybudować dom "pod klucz".

CENY
1 m² powierzchni całkowitej domu wynosi 5100,00 zł brutto. Cena dodatkowych powierzchni, nie „wchodzących” w powierzchnię całkowitą, jak pergole, zadaszenia tarasów, balkony wynosi 3050,00 zł brutto. Powyższe ceny mogą być podwyższone o wskaźnik GUS wzrostu cen produkcji budowlano-montażowej pomiędzy dniem podpisania umowy, a dniem zakończenia budowy domu, z uwzględnieniem terminów płatności poszczególnych etapów. 1 m² powierzchni uzbrojonej, uporządkowanej działki to 330,00 zł brutto.

CZĘSTO JESTEŚMY PYTANI

Czy domy są przyjazne niepełnosprawnym?
Tak, część projektów jest parterowych. Domy mogą być inteligentne – to znaczy, że funkcjami domu można sterować za pomocą aplikacji w smartfonie. Włączenie, wyłączenie oraz regulacja ogrzewania i przewietrzania, oświetlenia oraz monitoring posesji otwieranie furtki i bramy można wykonać z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu.

Czy Kaliszki leżą na terenie zalewowym?
Nie, nie ma tu najmniejszego zagrożenia powodziowego.

Czy jest to osiedle zamknięte? Czy jest ochrona?
Nie, to są domy jednorodzinne, każda działka jest ogrodzona a dom są wyposażone w alarm i monitoring. Chcemy żeby to było miejsce przyjazne ludziom.

Jaki jest koszt utrzymania domu?
Szacunkowy, roczny koszt utrzymania domu dla 4 osobowej rodziny to ok. 5 000 zł.

Czy jest droga? Służebność dojazdu?
Tak, wszystkie posesje mają nieodpłatny dojazd do drogi publicznej.

Czy działka jest uzbrojona? W jakie media?
Tak, media: wodociąg miejski, kanalizacja, prąd, Internet światłowodowy. Ponadto oferujemy za dopłatą – własne ujęcie wody do podlewania i/lub zbiornik na deszczówkę, oraz instalację fotowoltaiczną.

W jakim stanie oddajemy domy?
W zaawansowanym stanie deweloperskim. Do wykonania przed zamieszkaniem pozostaje tylko: malowanie ścian, płytki na ścianach, posadzki, tzw. „biały montaż”, drzwi wewnętrzne, parapety wewnętrzne, okładzina schodów i barierki. Uwaga! Oferujemy pomoc przy wykończeniu.

ZAPRASZAMY!
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, oraz przyjazdu i obejrzenia osiedla i okolicy.

Jeśli macie Państwo już swój "Dom Marzeń", może potraktujcie zakup domu na Osiedlu Otulina jako zabezpieczenie swoich oszczędności przed inflacją.

Wykończenie

W okolicy

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z oferentem

Osiedle Otulina
Biuro Sprzedaży Osiedle Otulina
Osiedle Otulina
ul. Akacjowa 35
05-152 Kaliszki

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Osiedle Otulina opinie:

Znakomita 5 / 5
Znakomita 5 / 5
Opinie: 1 ocenyOpinie nie są zweryfikowane
Lokalizacja:5
Standard:5
Komunikacja:5
Cena:5
Opinie nie są zweryfikowane
Pokaż wszystkie
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę