Logo luksusowemieszkania.pl
Platynowa Park
Galeria
Mapa
12

Platynowa Park

Olivia Home

Zapytaj o cenę >

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, ul. Kadmowa - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 3 pok.
Powierzchnia:
41,12 - 58,69
Dostępne piętra:
parter - 3
piętro
Termin oddania:
jesień 2023
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Platynowa Park

Garaż
parking podziemny, parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkonogródek
Winda
tak
Teren
plac zabaw, teren rekreacyjny
Dostępna/całkowita liczba ofert
19 / 48
Data aktualizacji
2023-05-11

Opis inwestycji Platynowa Park

Platynowa Park to kameralny zespół dwóch czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska z dojrzałą infrastrukturą. W ofercie znajdują się najbardziej pożądane funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanym metrażu. Duże przeszklenia zapewnią widok na zieloną okolicę i naturalne doświetlenie pomieszczeń. Do każdego mieszkania usytuowanego na piętrze przylegać będzie przestronny balkon, a większe mieszkania 3 pokojowe będą miały narożne balkony i doświetlone aneksy kuchenne. Lokale parterowe wyposażone będą w tarasy i ogródki.

Inwestycja dysponować będzie miejscami parkingowymi w halach garażowych, w tym wyposażonymi w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych oraz miejscami naziemnymi.

W inwestycji rozwiązania wspierające ekologię, aktywność na świeżym powietrzu wśród rozległej zieleni oraz budowanie relacji sąsiedzkich. Zaplanowano zarówno strefę relaksu wyposażoną w altanę dostępną dla mieszkańców, łąkę kwietną, karmniki dla ptaków, ogrody deszczowe z roślinami hydrofitowymi, parkingi rowerowe, punkt serwisowania rowerów i hulajnóg oraz plac zabaw.

Wszystkie z 48 mieszkań wchodzących w skład Platynowej Park zostaną wykończone pod klucz w wysokim standardzie, zaprojektowanym przez uznane studio projektowe Design Anatomy odpowiedzialne za realizację m.in. nagradzanych przestrzeni biurowo rekreacyjnych w Olivia Centre. Lokale dostępne będą w trzech różnych wariantach stylistycznych: skandynawskim (Scandi), japońskim (Japandi) i nowoczesnym (Modern). W ofercie znajdą się także trzy wysokie poziomy standardu wykończenia, różniące się zastosowanymi materiałami.

To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie, zgodnie z którym inwestorzy na rynku pierwotnym coraz częściej szukają lokali gotowych do natychmiastowego wprowadzenia się, a zarazem zapewniających wysoką jakość wykończenia przez dewelopera. To również ważny argument dla klientów w dobie stale rosnących i nieprzewidywalnych cen materiałów wykończeniowych, a także niedoborem ekip remontowych. Co więcej olbrzymią korzyścią dla mieszkańców będzie możliwość szybkiego zamieszkania w już wykończonym mieszkaniu. Za projektem architektonicznym inwestycji stoi biuro K&M Design, a za wystrój wnętrz odpowiedzialne jest wielokrotnie nagradzane, trójmiejskie biuro projektowe Design Anatomy.

Platynowa Park powstaje w nowoczesnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy, z łatwym dojazdem zarówno do śródmieścia Gdańska, jak i do Obwodnicy Trójmiasta. W przyszłości w odległości około 1 km od osiedla znajdzie się planowana stacja kolejowa, realizowana w ramach projektu PKM Południe. Najbliższe sąsiedztwo dysponuje jednocześnie pełną infrastrukturą w postaci szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych czy przychodni.

Bliskość zieleni, terenów rekreacyjnych i zrewitalizowanego niedawno, zabytkowego Parku Oruńskiego to kolejna, niekwestionowana zaleta tej lokalizacji. Zakończenie inwestycji planowane jest już na 3 kwartał 2023 roku.

Opis okolicy Platynowa Park

Edukacja:
szkoła podstawowa, przedszkole
Komunikacja:
przystanek autobusowy
Obiekty i usługi:
przychodnia, poczta, market, bankomat, apteka
Przyroda:
staw, park

W okolicy

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z oferentem

Olivia Home Sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży
Platynowa Park
Al. Grunwaldzka 472E, Olivia Prime A (parter)
80-309 Gdańsk

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Platynowa Park opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę