Logo luksusowemieszkania.pl
Port Ostróda
3D
Piętra
Galeria
Mapa
17

Port Ostróda

Realia Group

Zapytaj o cenę >

Ostróda, ul. Wypoczynkowa - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 4 pok.
Powierzchnia:
37,06 - 101,03
Dostępne piętra:
parter - 3
piętro
Termin oddania:
Etap I - IV kwartał 2024
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Port Ostróda

Garaż
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkontaras
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Winda
tak
Teren
miejsca parkingowe, teren rekreacyjny
Dostępna/całkowita liczba ofert
61 / 62
Data aktualizacji
2023-08-04

Opis inwestycji Port Ostróda

Port Ostróda ustanawia nową definicję luksusu na malowniczych terenach Mazur. To pionierski projekt zlokalizowany jest nad przepięknym Jeziorem Drwęckim i stanowi idealne połączenie piękna natury z mistrzowską architekturą.

Lokalizacja Portu Ostróda, wspomagana przez innowacyjną wizję i mnogość atrakcji w okolicy, czyni tę inwestycję jedną z najbardziej pożądanych na Mazurach. Na terenie obejmującym ponad 4,5 hektara kształtuje się wyjątkowa społeczność, rozmieszczona w trzech zróżnicowanych strefach.

Te strefy, stworzone z dbałością o każdy detal, przez renomowane biuro architektoniczne, będą odznaczać się unikalną architekturą i lokalizacją, która zapewni niespotykane widoki na Jezioro Drwęckie.

Pierwsza faza realizacji Portu Ostróda przewiduje budowę 62 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni - od 37 do 101 m². Każdy z nich będzie oferowany w standardzie deweloperskim. Co więcej, dla zapewnienia dodatkowego komfortu, istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego na zewnątrz lub w garażu podziemnym, a także komórki lokatorskiej o metrażu od 1,8 do 3,66 m².

Wyjątkowość Portu Ostróda podkreśla Park Żywiołów, który rozciąga się na ponad hektarowym terenie. Park ten, będący miejscem, gdzie uroki natury spotykają się z przestrzenią dla całej rodziny, został zaprojektowany z myślą o spotkaniach, relaksie i zabawie, z poszanowaniem naturalnego charakteru tego niepowtarzalnego miejsca. Park będzie podzielony na dwie strefy: dla dzieci oraz dorosłych i młodzieży, w których przeważać będą elementy związane z żywiołami i różne atrakcje inspirowane nimi - aż 40 unikalnych miejsc.

Port Ostróda stanowi połączenie wyjątkowej lokalizacji, innowacyjnego podejścia do architektury i niezrównanej oferty atrakcji. To prawdziwa perła na mapie Mazur, oferująca unikalne doświadczenia i najwyższy standard życia.

Dodatkowym atutem jest bliskość Hotelu RadissonBlu, oddalonego jedynie 400 metrów od Portu Ostróda. Ten nowo wybudowany obiekt oferuje szeroki zakres usług i atrakcji, takich jak: aquapark, kręgielnia, restauracja, bar, klub nocny oraz wyjątkowe SPA Lava e Sal (Lawa i Sól).

Opis okolicy Port Ostróda

Przyroda:
park, jezioro, widok na jezioro, plaża miejska

W okolicy

Inne inwestycje oferenta

Skontaktuj się z oferentem

Realia Group
Biuro sprzedaży Port Ostróda
Port Ostróda
ul. Konstytucji 3 Maja 7
14-200 Iława

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Port Ostróda opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę