Logo luksusowemieszkania.pl
Ruczaj Residence
Galeria
Mapa
6

Ruczaj Residence

Rogowski Development

1 100 000 - 3 000 000

Warszawa, Wilanów, Powsin, ul. Ruczaj - rezydencje na sprzedaż

Liczba pokoi:
3 - 7 pok.
Powierzchnia:
68,20 - 246,90
Termin oddania:
II kw. 2024
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Ruczaj Residence

Dostępna/całkowita liczba ofert
16 / 17
Data aktualizacji
2023-04-14

Opis inwestycji Ruczaj Residence

Ruczaj Residence jest wyjątkowym i funkcjonalnym osiedlem składającym się z domów jednorodzinnych otoczonych dużymi ogrodami.

Bezpośrednie sąsiedztwo Ruczaj Residence stanowią: Królewski Wilanów, urokliwy Powsin z bogatym Ogrodem Botanicznym oraz uzdrowiskowy Konstancin z Parkiem Zdrojowym i leczniczymi tężniami.

Ruczaj Residence dzieli od ścisłego centrum stolicy ok. pół godziny jazdy samochodem. Miejsce to jest też skomunikowane ze stolicą linią autobusową, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zarówno przedszkole, jak i np. najstarsza w Polsce, międzynarodowa, prestiżowa Szkoła Amerykańska zapewniająca dzieciom w wieku od 3 do 19 lat edukację od poziomu szkoły podstawowej po dyplom Matury Międzynarodowej IB.

Na funkcjonalność i nowoczesność domów w Ruczaj Residence składa się nie tylko estetyka czy jakość, ale także wykorzystanie nowych technologii i rozwiązań. Przykładowo wszystkie budynki wyposażone będą w kotłownie gazowe z piecem i instalacją grzewczą, ale jest możliwość zainstalowania dodatkowego lub zamiennego źródła ciepła np. pompy grzewczej w ramach indywidualnego zlecenia. W części pomieszczeń w domach zastosowane zostanie ogrzewanie podłogowe, a w części grzejniki płytowe.

Antracytowe dachy i ogrodzenia, biel ścian i jasny beż dekoracyjnych elementów elewacji to harmonijny kolorystycznie efekt. Minimalistyczny styl, proste linie fasad przełamane skosami dachów dodają wyrafinowanej elegancji. Lekkości bryłom dodają duże przeszklenia.

Do wykonania tarasów zastosowano deski kompozytowe, a eleganckie wejścia do budynków powstają z wykorzystaniem jasnoszarego granitu strzegomskiego.

Dyskretnie podświetlone nocą dojazdy i ogrodzenia z wideodomofonami przy bramie wjazdowej oraz kamerą strzegącą bezpieczeństwa mieszkańców, stanie dziewięć domów jednorodzinnych i cztery bliźniaki.

Przestrzenie wewnętrzne są nie tylko atrakcyjne dzięki imponującym szklanym powierzchniom, ale też dzięki wysokości pomieszczeń: parterowe sięgają 300 - 310 cm (w zależności od domu), a te na piętrze mają 265 - 275 cm.

Istnieje także możliwość zainstalowania zbiorników na deszczówkę w celu jej późniejszego wykorzystania zamiast odprowadzania jej z dachu na działkę.

Opis okolicy Ruczaj Residence

Edukacja:
przedszkole
Przyroda:
las, jezioro, łąka

W okolicy

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z oferentem

Rogowski Development
Biuro Sprzedaży Warszawa
Ruczaj Residence
al. Wilanowska 67E lok. U5
02-765 Warszawa

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Ruczaj Residence opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę