Logo luksusowemieszkania.pl
Scala
Galeria
Mapa
13

Scala

Moderna Holding

Zapytaj o cenę >

Gdańsk, Śródmieście, ul. Łąkowa 60C - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
1 - 4 pok.
Powierzchnia:
27,60 - 92,40
Dostępne piętra:
parter - 5
piętro
Termin oddania:
Budynek 2.1, 3 - II kwartał 2023,
Budynek 5.3 - II kwartał 2024,
Budynek 6 - I kwartał 2024,
Budynek 2.2 - II kwartał 2023,
Budynek 5.2 - rok 2023

Dane o inwestycji Scala

Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkonogródektarasloggia
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Winda
tak
Dostępna/całkowita liczba ofert
60 / 530
Data aktualizacji
2023-08-24

Opis inwestycji Scala

Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.

Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię.

To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji, w przypadku zakupu pod wynajem.

Wykończenie jest dostępne w trzech ponadczasowych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji.

Apartamenty niespotykanego formatu

Natury spektrum

W przestrzeni osiedla powstaną przytulne zielone alejki oraz bogate aranżacje roślinne nawiązujące do dawnych śródmiejskich ogrodów. Na osiedlu pojawi się ponad 4500 nowych roślin, tworzących wspaniałe zielone otoczenie między budynkami. Wśród nich znajdą się szlachetne gatunki, które historycznie były ozdobą ulic Gdańska.

Prywatności stopień

Przedproże to charakterystyczne dla gdańskich śródmiejskich kamienic podwyższenie i wysunięcie poziomu -1 poza obrys budynku, tworzące taras z balustradą.

Z inspiracji tym elementem architektonicznym powstały prywatne, niedostępne dla oka przechodniów ogródki apartamentów Scala. Gdańscy mieszczanie XVIII i XIX wieku cenili tę część Śródmieścia za prywatność i bujną zieleń. Oddzielone cokołem od traktu pieszego i drogowego zielone tereny, to przywrócenie tradycji miejskich ogródków w tej lokalizacji.

Najwyższa kondygnacja została wycofana względem elewacji budynku, ściany zostały pokryte pnącym bluszczem, zapewniając wyższe poczucie prywatności oraz dając przestrzeń do aranżacji zielonych tarasów.

Kunsztu paleta

Kolorowe wąskie kamienice, spichlerze, baszty, kościoły, imponujące ceglane gmachy. Ogrom architektonicznych detali zapisanych w historii miasta na przestrzeni epok.

Architektura Scali jest pełna nowoczesnych interpretacji historycznej zabudowy Śródmieścia. Elewacja pokryta ceramiką wysokiej klasy nadaje typowo gdański charakter ceglanych zabytków. Współczesna forma w kreatywny sposób eksploruje historyczne style gdańskiej architektury.

Elementy detalu nawiązują do zmiennych motywów układania cegły, odzwierciedlając dawne pionowe i poziome podziały elewacji, ryzality okienne i zdobienia. Zróżnicowane formy wykończenia balkonów, zielone tarasy na najwyższych poziomach i wyniesienia podziemnej kondygnacji nadają charakteru. Każdy budynek Scali ma własny, unikalny sposób prowadzenia detalu architektonicznego.

Opis okolicy Scala

Edukacja:
przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, szkoła wyższa
Komunikacja:
przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Obiekty i usługi:
apteka, przychodnia, poczta, bankomat, market
Przyroda:
park, rzeka

W okolicy

Pliki do pobrania

Inne inwestycje oferenta

Skontaktuj się z oferentem

Moderna Holding sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży w Gdańsku - Scala, Antracyt
Scala
ul. Szafarnia 6/1U
80-755 Gdańsk

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Scala opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę