Logo luksusowemieszkania.pl
Solea Mokotów
3D
Piętra
Galeria
Mapa
9

Solea Mokotów

Gilmerton

1 020 000 - 1 717 268

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bartłomieja - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
3 - 4 pok.
Powierzchnia:
68,10 - 107,75
Dostępne piętra:
parter - 3
piętro
Cena za m²:
14 950 - 18 841
zł/m²
Termin oddania:
I kw. 2024

Dane o inwestycji Solea Mokotów

Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
loggiabalkontarasogródek
Rozdzielenie strefy dziennej i nocnej
tak
Winda
tak
Budynek
recepcja, reprezentacyjny hol
Teren
ochrona, plac zabaw, zagospodarowany zielenią (w tym pionową)
Dostępna/całkowita liczba ofert
9 / 91
Data aktualizacji
2023-10-01

Opis inwestycji Solea Mokotów

Zamieszkaj przy kultowych Wyścigach
Solea Mieszkania przy Wyścigach to butikowa inwestycja o podwyższonym standardzie na warszawskim Mokotowie. Dwa czteropiętrowe budynki mieszczą 91 słonecznych mieszkań o wysokości od 2,82 do ponad 3 metrów – od kameralnych studio o powierzchni 25 m², po dwupoziomowe apartamenty o powierzchni ponad 140 m²

Inwestor zagospodaruje zielenią niską oraz starannie dobranymi gatunkami krzewów pas terenu miejskiego znajdujący się bezpośrednio przed realizowanymi budynkami od ulicy Bartłomieja, zmieniając otoczenie na jeszcze bardziej przyjazne dla przyszłych mieszkańców, jednocześnie w naturalny sposób odsuwając pas pieszy od elewacji. Wzdłuż jezdni ulicy Bartłomieja posadzone zostaną niskie drzewa kwitnące, a dotychczasowa nawierzchnia chodnika zmieniona będzie na płyty antysmogowe. Inwestycja SOLEA zaprojektowana jest jako kontynuacja unikalnej strefy zieleni jaką jest Tor Wyścigów Konnych.

Okna w mieszkaniach znajdujących się na parterze od strony ul. Bartłomieja oraz al. Wyścigowej doposażone będą w standardzie w okucia o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne

SOLEA – z łac. podkowa. Nazwa inwestycji nawiązuje bezpośrednio do wyjątkowego sąsiedztwa – Toru Służewiec. Podkowa to także znany symbol szczęścia: zawieszana nad drzwiami wejściowymi do domów, przynosiła spokój i dostatek mieszkańcom. SOLEA niesie ze sobą również wiele słonecznych skojarzeń, które doskonale oddają charakter nowych mieszkań przy Wyścigach.

Klasyka. Kameralność. Komfort.
Modernistyczna prostota, elegancja i funkcjonalność – tak opisać można projekt dwóch budynków, składających się na inwestycję Solea. Kameralna, czteropiętrowa zabudowa o kaskadowym układzie i stonowanej kolorystyce harmonijnie wpisuje się w otoczenie, a wysoka jakość materiałów i dbałość o standard wykończenia zagwarantuje trwałość i estetykę budynków na lata.

Do każdego z mieszkań przynależeć będzie przestrzeń zewnętrzna: loggia, balkon, taras lub ogródek - prywatna strefa relaksu z widokiem na zieleń.

Przytulnie, wygodnie i bezpiecznie
Wnętrza budynków zaprojektowane zostały z troską o każdy detal. Mieszkańców i ich gości witać będzie reprezentacyjny hol z recepcją. Wykończenie części wspólnych wykonane będą z trwałych, estetycznych surowców – kamienia naturalnego, szkła, ceramiki, drewna i metalu.

Komfortowe windy będą obsługiwać także podziemną kondygnację budynku.

Zielona przestrzeń sąsiedzkich spotkań
W sercu inwestycji, między dwoma budynkami, zaplanowano zielony ogród dla mieszkańców. W zaprojektowanej zgodnie z ideą bioróżnorodności przestrzeni znajdą się różne gatunki roślin, przede wszystkim rodzimych gatunków, a także ogródek ziołowy. Budki dla owadów i ptaków umożliwią codzienną obserwację przyrody, a plac zabaw zapewni dzieciom doskonałą rozrywkę.

Gramy w zielone
Solea to inwestycja, która na każdym etapie - od projektu, przez proces budowy, po codzienną eksploatację budynków - realizowana jest w trosce o środowisko naturalne. Wyrazem tej odpowiedzialności będzie certyfikatem BREEAM, przyznawany inwestycjom spełniającym najwyższe standardy polityki prośrodowiskowej w zakresie zagospodarowania terenu, użytych materiałów czy zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników. W procesie budowy zostaną wykorzystane przede wszystkim niskoemisyjne materiały, wprowadzone zostaną również innowacyjne rozwiązania takie jak chodniki antysmogowe czy zbiorniki oszczędzające wodę do pielęgnacji terenów zielonych.

Opis okolicy Solea Mokotów

Edukacja:
przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła wyższa
Komunikacja:
przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Obiekty i usługi:
apteka, poczta, centrum handlowe, biblioteka, market
Przyroda:
park, staw

W okolicy

Skontaktuj się z oferentem

Gilmerton Sp. z o.o.
Biuro sprzedaży Solea Mokotów
Solea Mokotów
ul. Elizy Orzeszkowej 14, lok. 106 (parter)
02-374 Warszawa

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Solea Mokotów opinie:

Znakomita 5 / 5
Znakomita 5 / 5
Opinie: 1 ocenyOpinie nie są zweryfikowane
Lokalizacja:5
Standard:5
Komunikacja:5
Cena:5
Opinie nie są zweryfikowane
Pokaż wszystkie
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę