Luksusowemieszkania.pl

WHITEblue

PRO-NORD SOBKO sp. j.

Oferta archiwalna

Kołobrzeg, ul. M. Konopnickiej - apartamenty na sprzedaż

WHITEblue
Galeria
28
Mapa
WHITEblue - zdjęcie nr 1
WHITEblue - zdjęcie nr 2
WHITEblue - zdjęcie nr 3
WHITEblue - zdjęcie nr 4
WHITEblue - zdjęcie nr 5
28
Lokalizacja inwestycji WHITEblue
Mapa
Termin oddania:
II kwartał 2023

Opis okolicy WHITEblue

Inwestycja WHITEblue: Luksusowe życie na wybrzeżu Bałtyku
Zapraszamy do zgłębienia WHITEblue – prestiżowej inwestycji mieszkalnej zlokalizowanej w sercu urokliwego Kołobrzegu, przy ulicy M. Konopnickiej. Tu, gdzie nowoczesność koresponduje z harmonią i ciszą, zyskasz swoje idealne miejsce pod słońcem.

Wspieranie rozwoju najmłodszych
Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji WHITEblue oferuje doskonałe placówki edukacyjne, zapewniając solidne fundamenty dla przyszłości dzieci. Od przedszkoli do szkół podstawowych, wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Efektywna komunikacja miejska
Mieszkańcy WHITEblue cieszą się łatwym dostępem do kluczowych punktów transportowych miasta. W niewielkiej odległości od znajdują się stacja kolejowa i przystanek autobusowy, umożliwiając sprawną komunikację z pozostałą częścią Kołobrzegu i okolic.

Świadczenie podstawowych usług i obiektów
Nieodzowne usługi i obiekty są dosłownie na wyciągnięcie ręki od inwestycji WHITEblue. Apteka, bankomat, przychodnia lekarska i lokalny sklep spożywczy to podstawowe udogodnienia, które ułatwiają codzienne życie i oszczędzają czas.

Wdychanie przyrody
Jednym z kluczowych atutów inwestycji WHITEblue jest jej bliskość do malowniczych elementów natury. Zarówno morze, jak i przepiękny park czy rzeka są tuż obok. To idealne miejsce do relaksu, spacerów czy pikniku z rodziną.
Inwestycja WHITEblue to dom dla osób ceniących sobie luksusowy standard mieszkania, bliskość podstawowych usług, efektywne połączenia komunikacyjne i bezpośredni kontakt z przyrodą. To miejsce, które spełnia marzenia o wyjątkowym, komfortowym życiu nad brzegiem Bałtyku.

Pliki do pobrania

Zapytaj o ofertę