Kraków | Poznań | Warszawa | Wrocław | Nad morzem | Zobacz najnowszy przegląd luksusowych mieszkań! |
Luksusowemieszkania.pl Nad morzem, w górach, nad jeziorem.
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach. ZOBACZ >
Luksus przez wielkie “L”
nad morzem, w górach, w największych miastach
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W WARSZAWIE
 
Zobacz oferty Złota 44!
Złota 44
Wymarzony apartament z widokiem na Pałac Kultury może być Twój – w pełni wykończony, umeblowany, z salonem w którym króluje niezwykły widok – gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Udogodnienia, które oferuje piętro rekreacyjne z 25 metrowym basenem gwarantują komfort na poziomie stylu życia w sześcio-gwiazdkowym hotelu.

Wybierz gotowy do zamieszkania apartament z limitowanej oferty i zamieszkaj w inwestycji nr 1 w Polsce!
 
 
Zobacz oferty Idylla!
Apartamenty Dolny Mokotów
Prestiżowa lokalizacja przy Trakcie Królewskim
w sąsiedztwie trzech parków

Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o eleganckiej i nowoczesnej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem.

Na zewnątrz powstanie wewnętrzny zielony dziedziniec z oczkiem wodnym i fontanną, plac zabaw dla dzieci w parkowej scenerii oraz zachowane zostaną istniejące drzewa i pojawią się nowe aranżacje roślinne.
 
 
Zobacz oferty Apartamenty Okopowa 59A!
Apartamenty Okopowa 59A
Promocja - 13 mieszkań w cenie 10 399 zł/m²
  • Lokalizacja na pograniczu Woli i Śródmieścia
  • Nowoczesna i kameralna inwestycja – tylko 98 mieszkań
  • Funkcjonalne układy mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych od 41-113 m²
  • Recepcja i monitoring
  • W pobliżu C.H. Arkadia i Dom Mody Klif
  • Bliskość biznesowego centrum Warszawy
  • Doskonała komunikacja: metro, tramwaje, autobusy
 
 
Zobacz oferty Koszykowa 49A!
Noakowskiego
Noakowskiego 16 – kamienica z eleganckim patio

Kamienica stoi przy ulicy tętniącej wielkomiejskim życiem, która dzięki odnawianym kamienicom odzyskuje swój dawny blask.

W odrestaurowanym budynku odnowiono klatki schodowe wraz z dekoracjami i sztukateriami zgodnie ze stylistyką epoki, z której pochodzi kamienica.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY NAD MORZEM
 
Zobacz oferty Bałtyk Apartamenty!
Bałtyk Apartamenty
Apartamenty Bałtyk w Poddąbiu to wyjątkowy zespół dwóch ekskluzywnych budynków zlokalizowanych zaledwie 350 metrów od plaży.

Obiekt powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach i jest jedyną taką inwestycją w całym Poddąbiu i okolicy.

Tworząc projekt inwestycji staraliśmy się zapewnić rozwiązania przestrzenne dopasowane do potrzeb każdego z naszych klientów.
 
 
Zobacz oferty The Navy Resort & SPA!
The Navy Resort & SPA
The NAVY Resort & SPA Świnoujście – Arcydzieło Dobrego Inwestowania

The NAVY zostanie zbudowane na wyspie Uznam u styku granic Polski i Niemiec, w otoczeniu zachowanego starodrzewu i w bezpośredniej bliskości plaży, uznawanej za najpiękniejszą w regionie.

Wielką zaletą The NAVY jest charakter całego kompleksu – ekskluzywnego resortu z własną, rozbudowana częścią rekreacyjną i  gastronomiczną.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W POZNANIU
 
Zobacz oferty Vilda Park!
Vilda Park
Vilda Park to nowoczesne osiedle, które powstaje przy Drodze Dębińskiej. Osiedle położone będzie równie blisko centrum miasta, co terenów zielonych, stworzonych do wypoczynku i rekreacji.

Inwestycja zostanie harmonijnie wpisana w przestrzeń otaczającą osiedle. Białe, eleganckie bryły wyróżnią się nowoczesnym designem.

Klimat tego miejsca tworzyć będzie wspólna przestrzeń dla mieszkańców. Na dziedzińcu znajdzie się wiele zieleni i małych ogródków, plac zabaw dla dzieci, miejsce do rekreacji dla osób niepełnosprawnych oraz stojaki rowerowe.
 
 
Zobacz oferty Przystań Warta!
Przystań Warta
W ramach projektu powstanie 8 mieszkań i apartamentów z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie, o powierzchni od 56 do 195 m².

W ofercie znajduje się 6 apartamentów 3-pokojowych, jeden 4-pokojowy i jeden z 5 pokojami. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony lub loggie, a do apartamentów dodatkowo także przestronne tarasy.

Przystań Warta zostanie zrealizowana zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym i przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY WE WROCŁAWIU
 
Zobacz oferty Bulwary Książęce!
Bulwary Książęce
Bulwary Książęce to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie kameralną atmosferę prywatności z łatwym dostępem do wielkomiejskich atrakcji.

Bliskość licznych terenów zielonych położonych w bezpośrednim otoczeniu Odry pozwala na spacer i wypoczynek oraz daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Bulwary Książęce to unikatowa oferta skierowana do osób poszukujących wysokiego standardu oraz komfortu codziennego życia w śródmiejskiej lokalizacji.
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W KRAKOWIE
 
Zobacz oferty Chopina 9!
Chopina 9
Prestiżowa inwestycja pod wyjątkowym adresem dedykowana jest Klientom ceniącym ciszę, luksus
i elegancję.

Niepowtarzalna lokalizacja, interesująca forma budynku i wysoki standard wykończenia świadczą o atrakcyjności inwestycji.

Na nabywców czeka 50 starannie zaprojektowanych apartamentów, 2 lokale usługowe i podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi
i komórkami lokatorskimi.
 
 
Zobacz oferty Steam Park etap II!
Steam Park etap II
Steam Park to niezwykłe połączenie doskonałej lokalizacji Starego Miasta z dbałością o naturalny mikroklimat. Znakiem szczególnym Steam Parku jest innowacyjny teren zielony tworzący prozdrowotną atmosferę tego miejsca.

Projektowane apartamenty to w pełni przemyślane, komfortowe i funkcjonalne układy pomieszczeń o zróżnicowanych metrażach od 25 do 86 m².

Architektura budynku z elewacją w stylu klasycznych krakowskich kamienic wspaniale współgra z historyczną tkanką miejską otoczenia.
 
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach ›
Faceebok
Udostępnij
List został wysłany przez serwis Tabelaofert.pl na podstawie zgody wyrażonej drogą elektroniczną.
Tabelaofert.pl sp. z o.o., ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa, NIP: 5222895454, REGON: 141503648, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315301