Zobacz najnowszy przegląd luksusowych mieszkań i domów! |
Wyświetl wersję on-line wiadomości
Luksusowemieszkania.pl Nad morzem, w górach, nad jeziorem.
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach. ZOBACZ >
Luksus przez wielkie “L”
nad morzem, w górach, nad jeziorami, w największych miastach
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W WARSZAWIE
 
Zobacz oferty Noakowskiego 16!
Noakowskiego 16
Zrewitalizowana kamienica w Centrum Warszawy

Budynek stoi przy ul. tętniącej wielkomiejskim życiem, która dzięki odnawianym kamienicom odzyskuje swój dawny blask. W inwestycji odnowiono klatki schodowe wraz z dekoracjami i elementami sztukatorskimi zgodnie ze stylistyką epoki, z której pochodzi kamienica.

  • Dostępne metraże od 56 do ponad 200 mkw.
  • Na odrestaurowanym dziedzińcu patio z przeszklonym dachem
  • Na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami, z których rozpościera się widok na panoramę Warszawy
 
 
Zobacz oferty Apartamenty NA POWIŚLU!
Apartamenty NA POWIŚLU
Położone w centrum stolicy, otoczone trzema urokliwymi parkami Apartamenty NA POWIŚLU oferują funkcjonalne mieszkania w prestiżowej lokalizacji.

Klimatyzacja w standardzie, przestronny ogród, podziemny garaż i szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapewniają komfort na co dzień.

Zapraszamy do apartamentów pokazowych!


 
 
Zobacz oferty Żoliborz Business Concept!
Żoliborz Business Concept
Inwestycja ZBC to nowoczesny i luksusowy kompleks składający się z mikroapartamentów inwestycyjnych, nowoczesnego biurowca klasy A oraz ***gwiazdkowego hotelu. Położona w świetnej lokalizacji w pobliżu metra i najważniejszych arterii.
  • JUŻ W SPRZEDAŻY mikroapartamenty inwestycyjne z wykończeniem <pod klucz>
  • Metraże od 16 do 38 m2
  • Najlepsza inwestycja z zyskiem 5%
 
 
Zobacz oferty Sabbia!
Sabbia
Apartamenty Sabbia znajdują się przy alei Słowiańskiej, na granicy Bielan i Żoliborza. Ta kameralna inwestycja to 12 apartamentów, ulokowanych w dwóch eleganckich budynkach. 

Starannie wyselekcjonowane, nowoczesne technologie gwarantują stały, wysoki poziom jakości Twojego życia. Piaskowiec, granit, szkło, to tylko niektóre elementy podkreślające subtelną elegancję. Prostota formy oraz nowoczesny design sprawiają, że Sabbia jest ikoną stylu i kwintesencją dobrego smaku.
 
 
Zobacz oferty Madison Apartments - II etap!
Madison Apartments - II etap
Madison Apartments to kameralne osiedle idealne dla osób poszukujących wymarzonego mieszkania blisko centrum Warszawy, a jednocześnie otoczonego zielenią i pozbawionego zgiełku miasta.

Inwestycja wyróżnia się pięknymi ogródkami, dużymi balkonami i zielonymi tarasami na dachach. Wszystkie mieszkania wyposażone są w duże, drewniane okna, a części wspólne wykończone są w wysokim standardzie i nowoczesnym designie.

 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W GÓRACH
 
Zobacz oferty Kozubnik SPA Resort!
Kozubnik SPA Resort
Kozubnik SPA Resort to rewitalizowany ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony w dolinie potoku Mała Puszcza otoczony z trzech stron masywem górskim Kiczory, Żaru i Kozubnika.

Znajdzie się w nim ponad 400 apartamentów, centrum SPA, sauny, baseny, siłownie oraz restauracje, kawiarnie, kluby nocne dla gości ośrodka oraz sala zabaw dla dzieci.

Nowy Kozubnik to wakacje, odpoczynek, relaks, zabawa, spotkania, konferencje, sympozja w pięknej dolinie z mnóstwem atrakcji.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY NAD MORZEM
 
Zobacz oferty Apartamenty Jaśkowa Dolina!
Apartamenty Jaśkowa Dolina
Apartamenty Jaśkowa Dolina to kameralna inwestycja położona w najbardziej urokliwej części dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Sąsiedztwo historycznej zabudowy willowej w stylu podmiejskich pałacyków oraz położenie na skraju lasu tworzy niepowtarzalny klimat miejsca.

Poprzez odpowiednią kompozycję elewacji oraz zastosowany detal, budynek nawiązuje do lokalnej tradycji architektonicznej. Zastosowane rozwiązania techniczne czynią go również nowoczesnym i wygodnym miejscem do zamieszkania.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY NAD JEZIOREM
 
Zobacz oferty Apartamenty Wieża!
Apartamenty Wieża
Na przepięknej działce nad jeziorem Raduń powstaje kompleks 32 luksusowych apartamentów. Wyjątkowy charakter inwestycji uzyskany zostanie dzięki połączeniu zabytkowej wieży ciśnień, nowoczesnej architektury oraz wspaniałej lokalizacji.

Sercem projektu jest wieża pochodząca z 1902 roku. Nowobudowany budynek w naturalny sposób wypełni skarpę na wzgórzu. Obie części będą połączone na całej wysokości przeszklonym łącznikiem.
Apartamenty Wieża będą wyjątkowym miejscem i staną się wizytówką Wałcza.

 
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach ›
Faceebok Udostępnij
 
List został wysłany przez serwis Tabelaofert.pl zgodnie z regulaminem korzystania z serwisu oraz zamieszczania ofert w serwisie, dostępnymi pod adresem luksusowemieszkania.pl/regulaminy

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: bok@luksusowemieszkania.pl

Rezygnacja z otrzymywania newsletterów: kliknij tutaj