Zobacz najnowszy przegląd luksusowych mieszkań i domów! |
Wyświetl wersję on-line wiadomości
Luksusowemieszkania.pl Nad morzem, w górach, nad jeziorem.
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach. ZOBACZ >
Luksus przez wielkie “L”
nad morzem, w górach, nad jeziorami, w największych miastach
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W GÓRACH
 
Zobacz oferty Kozubnik SPA Resort!
Kozubnik SPA Resort
Kozubnik SPA Resort to rewitalizowany ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony w dolinie potoku Mała Puszcza otoczony z trzech stron masywem górskim Kiczory, Żaru i Kozubnika.

Znajdzie się w nim ponad 400 apartamentów, centrum SPA, sauny, baseny, siłownie oraz restauracje, kawiarnie, kluby nocne dla gości ośrodka oraz sala zabaw dla dzieci.

Nowy Kozubnik to wakacje, odpoczynek, relaks, zabawa, spotkania, konferencje, sympozja w pięknej dolinie z mnóstwem atrakcji.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W SZCZECINIE
 
Zobacz oferty Hanza Tower!
Hanza Tower
Hanza Tower to nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych, oferujący wszelkie udogodnienia, m.in. zespół basenowy, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, strefę spa i fitness, pralnię samoobsługową oraz centrum medyczne.

 Hanza Tower to:

• blisko 500 nowoczesnych apartamentów
• 
apartamenty o powierzchni od 24  do 215 mkw.
• 
powierzchnie biurowe i komercyjne
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W WARSZAWIE
 
Zobacz oferty Św. Barbary 4!
Św. Barbary 4
Rezydencja Św. Barbary 4 to pierwsza w Warszawie butikowa kamienica wyróżniająca się tak indywidualnym stylem, drobiazgowo odtworzoną przedwojenną elewacją oraz najwyższym standardem.

Kamienicę podzielono zaledwie na 8 apartamentów, co gwarantuje wyjątkowy komfort mieszkania oraz zapewnia kameralną i ekskluzywną wspólnotę, dla której do wyłącznej dyspozycji przygotowano salę klubową oraz recepcję.


 
Zobacz oferty Apartamenty Niemcewicza 17!
Apartamenty Niemcewicza 17

Niemcewicza 17 to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Elegancki budynek o wysokim standardzie z wewnętrznym, zielonym patio, zlokalizowany jest w odległości zaledwie 5 min od ścisłego Śródmieścia.

Inwestycja realizowana na gruncie, do którego deweloper posiada prawo własności.  

 
 
Zobacz oferty Noakowskiego 16!
Noakowskiego 16
Zrewitalizowana kamienica z eleganckim patio

Budynek stoi przy ul. tętniącej wielkomiejskim życiem, która dzięki odnawianym kamienicom odzyskuje swój dawny blask. W inwestycji odnowiono klatki schodowe wraz z dekoracjami i elementami sztukatorskimi zgodnie ze stylistyką epoki, z której pochodzi kamienica.

  • Dostępne metraże od 56 do ponad 200 mkw.
  • Na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami, z których rozpościera się widok na panoramę Warszawy
  • Na odrestaurowany dziedzińcu patio z przeszklonym dachem
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W POZNANIU
 
Zobacz oferty Młyn nad Cybiną!
Młyn nad Cybiną
Młyn nad Cybiną, to wyjątkowy kompleks mieszkaniowo-rekreacyjny, tuż nad Jeziorem Swarzędzkim.

Młyn nad Cybiną to idealne połączenie tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym mieszkanie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Mieszkańcy osiedla Młyn nad Cybiną będą mieli przyjemność korzystania z rozwiązań inteligentnego domu. Dzięki temu za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich, jak tablet lub smartfon, będą sterować wszystkimi instalacjami w swoim mieszkaniu.
 
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W KRAKOWIE
 
Zobacz oferty Willa pod Modrzewiami!
Willa pod Modrzewiami
Budynek zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa – między ul. Olszyny a Narzymskiego, w otoczeniu międzywojennych willi i ich ogrodów oraz niewysokiej zabudowy wielorodzinnej.

Luksusowy charakter budynku podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu. Każdy z apartamentów posiada balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki.

W sprzedaży zostały ostatnie apartamenty w atrakcyjnych cenach.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY WE WROCŁAWIU
 
Zobacz oferty Marcinkowskiego 8!
Marcinkowskiego 8
Marcinkowskiego 8 to starannie odrestaurowany, zabytkowy budynek mieszczący 15 apartamentów o wyjątkowym charakterze. 

Przywrócony do dawnej świetności i wzbogacony o nowoczesne rozwiązania, zapewnia urzekającą przestrzeń dla wymagających.

Dzięki doskonałej lokalizacji w pobliżu zarówno terenów rekreacyjnych jak i obiektów biznesowych, to doskonały adres dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni by żyć aktywnie w spokojnym otoczeniu.
 
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach ›
Faceebok Udostępnij
 
List został wysłany przez serwis Tabelaofert.pl zgodnie z regulaminem korzystania z serwisu oraz zamieszczania ofert w serwisie, dostępnymi pod adresem luksusowemieszkania.pl/regulaminy

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: bok@luksusowemieszkania.pl