Zobacz najnowszy przegląd luksusowych mieszkań w Polsce! |
Luksusowemieszkania.pl Nad morzem, w górach, nad jeziorem.
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach. ZOBACZ >
Luksusowe Apartamenty
Kraków | Warszawa | Trójmiasto | Wrocław | Łódź | Nad morzem | LUTY 2021
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W KRAKOWIE
 
Zobacz oferty 8863245!
Penthouse Wielicka

Luksusowy penthouse na III piętrze
z widokiem na trzy strony świata usytuowany bezpośrednio przy zabytkowym Parku Jerzmanowskich.

Apartament o powierzchni 200 m² do którego przynależą trzy przestronne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz indywidualna piwniczka o powierzchni 50 m² z sekcją win i cygar. 
 
Zobacz oferty Kamienica Czarnowiejska 21!
Kamienica Czarnowiejska 21
Kamienica Czarnowiejska 21 to unikatowa inwestycja usytuowana w sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego kompleksu budynków przy ulicy Dolnych Młynów oraz Parku Krakowskiego im. Marka Grechuty. 

W kameralnej inwestycji zaprojektowano jedynie 27 komfortowych mieszkań o powierzchni sięgającej 52 m². Niezwykle przemyślany projekt architektoniczny gwarantuje mieszkanie, które zapewni wygodną i niezwykle funkcjonalną przestrzeń. Każdy z Państwa kto tu zamieszka, doceni harmonię i piękno oraz unikalny krakowski klimat.
 
 
Zobacz oferty AngelStradom!
AngelStradom
AngelStradom podnosi pojęcie miejskiego luksusu na wyższy poziom. Prestiż inwestycji buduje nie tylko bliska odległość od Wawelu (zaledwie 150 m), ale również bezpośrednie sąsiedztwo przepięknych Ogrodów Księży Misjonarzy.

Wysmakowana, elegancka architektura obiektu zapewni mieszkańcom nie tylko wygodę, ale też możliwość codziennego obcowania z pięknem. AngelStradom to przestrzeń do eleganckiego życia pełnego możliwości.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W WARSZAWIE
 
Zobacz oferty Złota 44!
Złota 44
ZŁOTA 44 zanotowała 45% wzrost wartości transakcji w 2020 roku w stosunku do roku 2019. Wzrosło także zainteresowanie dużymi apartamentami. Ich średnia powierzchnia wyniosła około 150 m². To dobry moment by korzystnie ulokować i przechowywać kapitał.

ZŁOTA 44 to apartamentowiec kompletny, który oferuje bezpieczną przestrzeń oraz sprzyja zdrowemu stylowi życia. Nasi doradcy chętnie przybliżą niespotykane w skali Europy udogodnienia, jakie oferuje ZŁOTA 44: 1800 m². przestrzeni wspólnej, w tym 400 m² taras z jacuzzi, basen o imponującej długości 25 m, sauna, siłownia, SPA, sala kinowa z symulatorem gry w golfa.
 
 
Zobacz oferty Kopernika 15!
Kopernika 15
Neorenesansowa Kamienica pod numerem 15 powstała w latach 1890 - 1900.
 • Przestronne apartamenty w pięknej, odrestaurowanej kamienicy
 • Zachowane oryginalne dekoracje sztukatorskie
 • Wymienione wszystkie instalacje w budynku, nowy dach i pokrycie dachu
 • Nowoczesne windy
 • Bujny ogród na odrestaurowanym dziedzińcu,
 • Lokalizacja w odległości kilku kroków od Nowego Światu i ulicy Ordynackiej
 
 
Zobacz oferty Apartamenty Przy Agorze 6!
Apartamenty Przy Agorze 6
Mieszkania już od 499 tys. zł
5 tys. zł rabatu na miejsce postojowe w garażu
 • Kameralny i elegancki budynek – tylko 87 apartamentów
 • Doskonała komunikacja: autobusy, tramwaje, stacja metra Młociny
 • Funkcjonalne układy 2-, 3-, 4-pokojowe o powierzchni od 37 do 118 m²
 • Duże tarasy, balkony i loggie oraz przestronne ogródki na parterze
 • W pobliżu pełna infrastruktura (szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, usługi, itp.)
 • Bliskie sąsiedztwo Lasu Bielańskiego i Galerii Młociny
 
 
Zobacz oferty Aroma Park!
Aroma Park
Aroma Park to nowy projekt, w ramach którego YIT przywróci do świetności jeden z najważniejszych zabytków na północy Warszawy – drożdżownię Henryka Bienenthala.

Historyczna zabudowa drożdżowni zostanie zrewitalizowana, dzięki czemu zabytkowa tkanka odzyska swój dawny blask. W istniejącą zabudowę harmonijnie wpiszą się nowe kameralne, 3-piętrowe budynki z garażami podziemnymi, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości miejsca.
 
 
Zobacz oferty Apartamenty Okopowa 59A!
Apartamenty Okopowa 59A
Ostatnie apartamenty 3- i 4-pok. już od 12 299 zł/m²! Zyskaj 50% rabatu na miejscu postojowym na platformie.
System płatności 10/90.

 • Lokalizacja na pograniczu Woli i Śródmieścia
 • Nowoczesna i kameralna inwestycja – tylko 98 mieszkań
 • Funkcjonalne układy mieszkań 3- i 4-pokojowych od 61 do 95 m²
 • Recepcja i monitoring
 • W pobliżu C.H. Arkadia i Dom Mody Klif
 • Bliskość biznesowego centrum Warszawy
 • Doskonała komunikacja: metro, tramwaje, autobusy
 
 
Zobacz oferty Wille Bergamotki!
Wille Bergamotki
Wille Bergamotki to bezpieczna enklawa spokoju pośród zieleni. Kameralny kompleks położony jest pomiędzy al. Sikorskiego i al. Wilanowską. Dojazd do głównych warszawskich arterii zajmuje zaledwie chwilę.

Miejsce jest łatwo dostępne dzięki wielu połączeniom autobusowym oraz nieodległej stacji Metro Wilanowska, zaś same wille są niższe od drzew - posiadają tylko dwa piętra i 11 metrów wysokości, a 60% terenu inwestycji to zieleń. Na terenie osiedla powstaną tereny rekreacyjne dla mieszkańców. 
 
 
Zobacz oferty Towarowa Towers!
Towarowa Towers
Towarowa Towers to nowoczesne apartamenty przy Rondzie Daszyńskiego. Inwestycja zlokalizowana jest w nowym biznesowym centrum stolicy, tuż obok stacji drugiej linii metra i kilka minut spacerem od centrum.

Na terenie inwestycji powstanie zielony dziedziniec ze strefą relaksu. Dla mieszkańców przewidziano również klub fitness. Wszystko to, wraz z doskonałą infrastrukturą dzielnicy, licznymi przedszkolami i szkołami, tworzy idealne miejsce do mieszkania dla najbardziej wymagających.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY NAD MORZEM
 
Zobacz oferty Apartamenty Nadmorskie w Dębkach!
Apartamenty Nadmorskie w Dębkach
Apartamenty powstają w miejscowości Dębki, w odległości 10 minut od najpiękniejszej plaży w Polsce.
 • 18 kameralnych apartamentów o powierzchni od 22 do 41 m².
 • Teren zamknięty, monitorowany z miejscami parkingowymi.
 • Na parterze do apartamentów przylegać będą ogrody przydomowe.
Zainwestuj i zarabiaj na wynajmie. Nasza firma zapewnia obsługę wynajmu.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W TRÓJMIEŚCIE
 
Zobacz oferty Apartamenty Jaśkowa Dolina 73!
Apartamenty Jaśkowa Dolina 73
Inwestycja przy Jaśkowej Dolinie 73 to kameralna zabudowa wielorodzinna powstaje w najbardziej urokliwej części Wrzeszcza. Tętniące życiem centra i galerie handlowe, restauracje, kafejki i kina są dostępne zaledwie kilka do kilkunastu minut podróży samochodem, rowerem lub pieszo.

Zamieszkanie przy ulicy Jaśkowa Dolina oznacza również bardzo dobre połączenia komunikacyjne, łatwy dostęp do istniejącej infrastruktury typu: przedszkola, szkoły, uczelnie oraz usługi.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY WE WROCŁAWIU
 
Zobacz oferty Atmo!
Atmo
Odkryj własną wyspę wygody w samym centrum Wrocławia. Odnajdziesz ją w kojącej bliskości rzeki, wśród zieleni drzew, z dala od zgiełku ulic. Świetnie zaprojektowane wnętrza uwiodą Cię dyskretną elegancją, a okolica dostarczy wszystkiego, co tylko można sobie wymarzyć w mieście.

Atmo łączy rozmach z kreatywnym wykorzystaniem zastanej przestrzeni. Unikatowa lokalizacja na Kępie Mieszczańskiej, sąsiedztwo parku i dziedzictwo dawnej zabudowy pozwoliły stworzyć inwestycję jedyną w swoim rodzaju. Na styku sfer relaksu, kultury, rozrywki rodzi się nowa jakość – poczuj ją i zamieszkaj w Atmo.
 
 
Zobacz oferty Nowa Manufaktura!
Nowa Manufaktura
Nowa Manufaktura to inwestycja o bardzo wysokim standardzie, która powstaje w znakomitej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic gen. T. Kościuszki oraz gen. Kazimierza Pułaskiego. Nowoczesna architektura budynków oraz zabudowa sięgająca 9 piętra, znakomicie komponuje się z sąsiadującymi kamienicami.

W ofercie dostępny jest szeroki wachlarz metraży mieszkań. Wszystkie z nich wyróżniają się funkcjonalnymi rozkładami, zaś większość posiada balkony lub przestronne tarasy o powierzchni nawet 107 m². Lokale znajdujące się na 8 piętrze wyróżniają się antresolami oraz tarasami dachowymi.
 
 
LUKSUSOWE APARTAMENTY W ŁODZI
 
Zobacz oferty Murapol Apartamenty Piłsudskiego!
Apartamenty Piłsudskiego
Komfortowe i nowoczesne osiedle powstaje w sąsiedztwie kilku parków, sklepów oraz szkół i przedszkoli. W dwóch wysokich i nowoczesnych budynkach zaprojektowano mieszkania o najpopularniejszych układach. Wygląd osiedla nawiązuje do ceglanej zabudowy charakterystycznej dla dawnej fabrycznej części miasta.

Osiedle dzieli tylko 10 minut od ścisłego centrum Łodzi. Bezpośrednio przy nim znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a dworzec Łódź Niciarniana jest oddalony o zaledwie 800 metrów.
 
Znajdź apartament w najlepszych lokalizacjach ›
Faceebok
Udostępnij
List został wysłany przez serwis Tabelaofert.pl na podstawie zgody wyrażonej drogą elektroniczną.

Tabelaofert.pl sp. z o.o., ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa, NIP: 5222895454, REGON: 141503648, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315301