Apartament na sprzedaż, 99,70 m², 4 pokoje, piętro 1, oferta nr SMKASU244
Apartament z oferty Metrohouse
Karpacz







Liczba pokoi:4 pokoje
Powierzchnia:99,70 m²
Piętro:1 piętro
Wys. mieszkania:3,00 m
Cena:997 000 zł
Cena za m²:10 000 zł
Rok Budowy:2015
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Numer oferty
SMKASU244
Materiał
beton
Łazienka
łazienka z wanną lub prysznicem
Standard wykończenia
bardzo dobry
Powierzchnie zewnętrzne
balkon (4,00 m²)
Data dodania
2024-12-11
Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w Karpaczu
Szukasz inwestycji w Karpaczu? Ten dwupoziomowy, elegancki apartament spełni Twoje oczekiwania.
4-pokojowy apartament o całkowitej powierzchni 99,7 m2 (75,1 m2 użytkowej) zlokalizowany jest w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu Apartamenty Pod Śnieżką II.
Na pierwszej kondygnacji mieści się przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia i 2 łazienki. Salon wyposażony jest w kominek, z salonu wychodzi się na balkon. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD (płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofalówka). Jedna z łazienek ma pralkę i prysznic, druga wyposażona jest w wannę.
Druga kondygnacja to 2 sypialnie i korytarz z kącikiem zabawy dla dzieci.
Apartament zlokalizowany jest w spokojnej okolicy Karpacza, w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie blisko zieleni i gór. Teren osiedla jest ogrodzony, chroniony i monitorowany. Do nieruchomości przynależy naziemne miejsce parkingowe.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem

