WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TELEFONU 884 884 178 - MARZENA ZIELIŃSKA.
Oferujemy na sprzedaż piękny 3 pokojowy apartament w Ząbkach o powierzchni 69 m. Mieszkanie położone na 1 piętrze z windą w bloku 4 piętrowym, bardzo ciepłe. Teren osiedla posiada monitoring całodobowy.
Na przeciwko bloku jest plac zabaw dla pociech oraz rozpoczęta została budowa przychodni.
W skład apartamentu wchodzi:
- salon z aneksem kuchennym
- dwie sypialnie
- łazienka
- garderoba
- hol.
Do mieszkania przynależą 3 miejsca parkingowe, oraz komórka lokatorska na półpiętrze cena za wszystko 100.000zł
Czynsz przy dwóch osobach wynosi 600zł.
Cała powierzchnia mieszkania posiada ogrzewanie podłogowe z możliwością zmiany temperatury i regulacją każdego pomieszczenia osobno .
W kuchni granitowe blaty oraz meble na wymiar wysokiej jakości.
Większość wyposażenia zamawiana z niemieckich katalogów.
Na wyposażeniu 2 TV Sony 55 i 65 cali i cała reszta sprzętu wraz z zasłonami szytymi na miarę w każdym pokoju .
W sypialni duże łoże z wygodnym materacem a w salonie skórzana biała sofa.
Jest to najbardziej rozwijająca się część Ząbek ze wszystkimi marketami handlowo-usługowymi - Kaufland, Biedronka, Rossmann, salony fryzjerskie, kościół, poczta, apteka, przedszkole, szkoła.
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TELEFONU 884 884 178 - MARZENA ZIELIŃSKA.
Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355;
Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)