Logo luksusowemieszkania.pl
Elite Wille Miejskie
3D
Piętra
Galeria
Mapa
4

Elite Wille Miejskie

Petro Development

Zapytaj o cenę >

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 6 - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 5 pok.
Powierzchnia:
50,83 - 116,36
Dostępne piętra:
parter - 2
piętro
Termin oddania:
II kw. 2023
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Elite Wille Miejskie

Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkonogródek
Rozdzielenie strefy dziennej i nocnej
tak
Winda
tak
Budynek
inteligentne zarządzanie domem, wideofon
Dostępna/całkowita liczba ofert
16 / 64
Data aktualizacji
2023-05-17

Opis inwestycji Elite Wille Miejskie

WILLE MIEJSKIE ELITE

Tworzymy wyjątkową przestrzeń dla wyjątkowych mieszkańców – takich, którzy są w pełni świadomi swoich potrzeb: cenią komfort życia, kameralną zabudowę, zieleń i ciszę. Takich, którzy są otwarci na nowoczesne rozwiązania inteligentnego domu i doceniają najwyższej jakości architekturę. Takich, dla których staranność wykonania, niepowtarzalność i indywidualne podejście to wartości podstawowe.

ZAUFANIE

Wieloletnie zaufanie naszych Klientów zdobyliśmy dzięki terminowości, rzetelnej komunikacji i wysokiej jakości wykonania. Partnerzy, z którymi współpracujemy, to liderzy w swojej branży, działający w zgodzie z najwyższymi standardami. Petro Development, jako członek Polskiego Związku Firm Developerskich, aktywnie wdraża Kodeks Dobrych Praktyk, kierując się etyką i uczciwością biznesową.

KOMFORT

Gdy w grę wchodzi komfort życia, nie warto iść na kompromisy. Nasze projekty charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz najwyższej jakości architekturą, tworzoną przez najlepsze, wielokrotnie nagradzane pracownie architektoniczne. Doceniamy Klientów poszukujących niepowtarzalnych mieszkań lub apartamentów, dlatego stawiamy na funkcjonalne projekty o przyjaznym rozkładzie, którym można nadać swój własny, oryginalny charakter.

WYJĄTKOWOŚĆ i INNOWACYJNOŚĆ

Niezwykły, elitarny charakter osiedla tworzy 8 willi miejskich, zawierających po 8 unikalnych apartamentów. Stawiamy na innowacje i dlatego tworzymy inteligentne budynki – dostosowane do indywidualnych potrzeb mieszkańców, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Oryginalny, „zielony” charakter osiedla, wysoki standard wykonania, spójność architektoniczna, dbałość o detale oraz komfort życia mieszkańców (panoramiczne okna, przestrzenne balkony, ogródki, winda pomimo niskiej zabudowy) – wszystko to dało niezwykły efekt i sprawiło, że Wille Miejskie Elite to idealne miejsce do życia.

LOKALIZACJA

Ursus jest jedną z najmniejszych i najbardziej kameralnych dzielnic Warszawy. Dzięki swojemu położeniu (tylko 15 minut od Centrum), ma szansę być optymalnym rozwiązaniem dla osób, które – oprócz potrzeby mobilności – pragną jednocześnie przyjaznego miejsca do życia. Szczycimy się bardzo starannym doborem lokalizacji, troską o bezpieczeństwo mieszkańców oraz wyjątkową dbałością o otoczenie i tereny zielone. Wierzymy, że nasze kameralne osiedle, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Ursusa, spełni marzenia wszystkich szukających niepowtarzalnych mieszkań czy apartamentów.

Opis okolicy Elite Wille Miejskie

Edukacja:
żłobek, szkoła podstawowa, przedszkole, liceum
Komunikacja:
przystanek autobusowy, kolej podmiejska
Obiekty i usługi:
przychodnia, market, bankomat, apteka
Rozrywka i rekreacja:
korty tenisowe, klub fitness, basen

W okolicy

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z oferentem

Petro Development sp. z o.o.
Petro Development Sp. z o.o.
Elite Wille Miejskie
ul. Władysława Jagiełły 44
02-495 Warszawa

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Elite Wille Miejskie opinie:

Znakomita 4.9 / 5
Znakomita 4.9 / 5
Opinie: 2 ocenyOpinie nie są zweryfikowane
Lokalizacja:5
Standard:5
Komunikacja:5
Cena:4.5
Opinie nie są zweryfikowane
Pokaż wszystkie
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę