Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

LA HOYA BY DULYDayton Nieruchomości - apartamenty na sprzedaż

1 163 897 – 1 465 491 zł

14 313 – 19 008 zł/m²

Hiszpania, Torrevieja, c. Lagos de Covadonga

LA HOYA BY DULY - zdjęcie nr 1
LA HOYA BY DULY - zdjęcie nr 2
LA HOYA BY DULY - zdjęcie nr 3
LA HOYA BY DULY - zdjęcie nr 4
LA HOYA BY DULY - zdjęcie nr 5
8
Lokalizacja inwestycji LA HOYA BY DULY
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pok.

Powierzchnia:

77,10 – 81,32 m²

Dostępne piętra:

parter - 3 piętro

Termin oddania:

lipiec 2027

Inne inwestycje oferenta