Logo luksusowemieszkania.pl
IzerSKI Resort
Galeria
Mapa
8

IzerSKI Resort

Domar Development

382 347 - 1 141 178

Świeradów-Zdrój, ul. Jana Kilińskiego 2 - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
1 - 3 pok.
Powierzchnia:
26,01 - 75,39
Dostępne piętra:
parter - 3
piętro
Cena za m²:
11 111 - 22 372
zł/m²
Termin oddania:
Etap II - III kwartał 2023,
Etap III - III kwartał 2025,
Etap I - I kwartał 2022

Dane o inwestycji IzerSKI Resort

Garaż
parking podziemny, parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne
tarasbalkonloggiaogródek
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Winda
tak
Budynek
internet, monitoring, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, rowerownia, sauna, telewizja kablowa, własna kotłownia, własne ujęcie wody
Teren
miejsca parkingowe, ochrona, plac zabaw
Dostępna/całkowita liczba ofert
44 / 166
Data aktualizacji
2023-04-26

Opis inwestycji IzerSKI Resort

Wyobraź sobie urokliwe miasteczko z wyjątkowym mikroklimatem otoczone fascynującą przyrodą… Brzmi pięknie, prawda? Mieszkania w inwestycji IzerSKI RESORT – obiekcie, położonym u stóp malowniczej góry Świeradowiec są wyjątkowe również z innych względów.

Budynki posiadać będą garaże podziemne oraz szereg istotnych udogodnień dla przyszłych mieszkańców i gości tj. sauny, w pełni wyposażone narciarnie, rowerownie, komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz cichobieżne windy. Na obiekcie znajdować będzie się także restauracja, lokal usługowy, recepcja oraz pomieszczenie ochrony. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewni monitoring i szlabany zabezpieczające wjazd na teren osiedla. Całości dopełni pięknie zagospodarowany teren wspólny z nasadzeniami, obiektami małej architektury oraz strefą rekreacyjną z fontanną i placem zabaw.

IZERSKI RESORT to kompleks mieszkalny o wysokim potencjalne inwestycyjnym. Jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku, położony na obszarze niezwykłego uzdrowiska w Górach Izerskich – Świeradowa Zdroju, w sercu przyszłego kompleksu narciarskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu gondolowego na Górę Świeradowiec, a także niespełna 500 metrów od atrakcji turystycznej – SKY WALK.

W ofercie znajdą się mieszkania jedno-, dwu- oraz trzypokojowe o metrażach 26-88 m², z aneksami kuchennymi, łazienkami oraz ogródkami na parterze lub przestronnymi tarasami na wyższych kondygnacjach. Na ostatniej – czwartej kondygnacji budynków mieszkalnych dostępne będą luksusowe mieszkania z antresolami posiadające wysoką obejmującą dwie kondygnacje otwartą przestrzeń nad salonem oraz szklane fasady stanowiące źródło naturalnego światła, dające wrażenie połączenia wnętrza mieszkania z naturą i otaczającym krajobrazem.

Jak niesamowite są to mieszkania możecie Państwo zobaczyć na dołączonych do oferty wizualizacjach. Co ważne, wykorzystaliśmy w nich meble i wyposażenie wnętrz w całości dostępne we wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar. Prawda, że pięknie prezentują się w apartamentach?

Zapraszamy na prezentację mieszkań.

Opis okolicy IzerSKI Resort

Przyroda:
rzeka, park, las, rezerwat przyrody

W okolicy

Skontaktuj się z oferentem

IzerSKI Resort
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

IzerSKI Resort opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę