Logo luksusowemieszkania.pl
Mirabelkowa Aleja - Etap IV
Galeria
Mapa
12

Mirabelkowa Aleja - Etap IV

Real Development Group

Zapytaj o cenę >

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 49 - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 4 pok.
Powierzchnia:
55,79 - 70,82
Dostępne piętra:
parter - 2
piętro
Termin oddania:
lipiec 2023
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Mirabelkowa Aleja - Etap IV

Garaż
garaż w budynku, parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne
ogródektarasloggia
Winda
nie
Teren
miejsca parkingowe, ogrodzony, plac zabaw, siłownia outdoorowa
Dostępna/całkowita liczba ofert
20 / 54
Data aktualizacji
2023-07-21

Opis inwestycji Mirabelkowa Aleja - Etap IV

Mirabelkowa Aleja to doskonale znane mieszkańcom Łodzi, nowoczesne osiedle, zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Złotno przy ul. Podchorążych 49.

W ramach rozbudowy osiedla do dyspozycji Klientów zostaną oddane trzy trzykondygnacyjne budynki obejmujące 54 mieszkania (do wyboru z tarasami, balkonami, loggiami lub ogródkami).

Projekt Mirabelkowa Aleja, to połączenie estetyki i funkcjonalności. Mieszkania zostały dostosowane do zmieniających się trendów na rynku nieruchomości, wnętrza posiadają duży potencjał aranżacyjny, wpisując się w aktualne preferencje Klientów. Wyróżnia je spójność z otoczeniem, harmonia z zielenią, która w kompozycji przestrzeni odgrywa kluczową rolę.

Klienci, którzy mieszkają we wcześniej zrealizowanych etapach tej inwestycji, najwyżej cenią sobie bezpieczeństwo, ciszę, spokój, otoczenie zieleni i świetną komunikację z miastem.

Projektując osiedle mieszkaniowe Mirabelkowa Aleja, przyświecała nam idea poszanowania otoczenia i natury oraz stworzenie spójnego połączenia z nieruchomościami, które powstały we wcześniejszych etapach tej inwestycji.

Z punktu widzenia rodzin z dziećmi, atutem Mirabelkowej Alei jest fakt, iż w bezpośrednim otoczeniu apartamentów znajdują się szkoły i przedszkola. Osiedle stwarza dodatkową możliwość rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu.

W pobliżu zlokalizowane są także markety, lokalne pasaże handlowe oraz ośrodki sportowe. Położenie osiedla pozwala również na szybki transport do ścisłego centrum miasta, zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską –  nowe przystanki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Mirabelkowej Alei.

Struktura mieszkań:
  • 54 mieszkania
  • Metraże: 43 – 78 m²
  • Mieszkania 2-, 3-, 4–pokojowe
  • 3 kondygnacje
  • 3 budynki

Mirabelkowa Aleja – inwestycja wielorodzinna

Architekci odpowiedzialni za najnowszy etap osiedla stworzyli azyl, w którym każdy znajdzie spokój, wygodę i ciszę.

To wszystko jest niezbędne by móc wykreować strefy, których mieszkańcy potrzebują do pracy, nauki czy relaksu  z rodziną lub przyjaciółmi.

Duży wpływ na poczucie komfortu mieszkańców mają funkcjonalne i przestronne tarasy oraz ogródki, umożliwiające stworzenie unikalnej, sprzyjającej odprężeniu przestrzeni.

Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane miejsca postojowe oraz garaże, zlokalizowane na terenie osiedla. Wśród nich znajdą się także miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Istotny wpływ na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców Mirabelkowej Alei ma fakt, iż osiedle od Real Development Group powstaje na zamkniętym, ogrodzonym terenie. Do dyspozycji mieszkańców spędzających wolny czas aktywnie jest outdoorowa siłownia oraz duży, spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa plac zabaw, który docenią najmłodsi mieszkańcy.

Opis okolicy Mirabelkowa Aleja - Etap IV

Edukacja:
szkoła podstawowa
Komunikacja:
przystanek autobusowy
Obiekty i usługi:
apteka, przychodnia, bankomat, market
Przyroda:
rzeka, staw

W okolicy

Inne inwestycje oferenta

Skontaktuj się z oferentem

Mirabelkowa Aleja - Etap IV
ul. Traktorowa 126, lok.501
91-204 Łódź

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Mirabelkowa Aleja - Etap IV opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę