Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 69,48 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M101

576 684 zł

8 300 zł /m²

Rata 2 698 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wave - Etap 1

Giżycko, ul. Armii Krajowej

4 pokoje, apartament 69,48 m², parter, oferta nr M101, Wave - Etap 1, Giżycko, ul. Armii Krajowej
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 0
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 1
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 2
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 3
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 69.48 m², M101
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,48 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026