Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 116,31 m², 4 pokoje, piętro 6, oferta nr A.136

1 949 799 zł

16 764 zł /m²

okazyjna cena
Rata 9 123 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modena II

Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego

4 pokoje, apartament 116,31 m², piętro 6, oferta nr A.136, Modena II, Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego
SALON Z ANEKSEM41,98 m²SYPIALNIA19,64 m²SYPIALNIA12,14 m²SYPIALNIA11,89 m²ŁAZIENKA5,34 m²ŁAZIENKA4,51 m²ŁAZIENKA3,74 m²KORYTARZ17,07 m²BALKON10,80 m²
Wymiary apartamentu 116.31 m², A.136
Wirtualna makieta 3D apartamentu 116.31 m², A.136
A.194A.195A.196A.197A.198A.191A.193A.192A.137A.138A.139A.140A.132A.136A.135A.134A.133A.047A.046A.045A.049A.048
Plan piętra
Modena II - zdjęcie nr 0
Modena II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 116.31 m², A.136
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

116,31 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,80 m²)

Termin oddania:

marzec 2027