Nowy apartament, 95,24 m², 4 pokoje, piętro 1, oferta nr K5.1.M52
1 506 445 zł
15 817 zł /m²
okazyjna cena
Rata 7 048 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Miasto Ogród Karłowice
Wrocław, Karłowice-Różanka, Psie Pole, ul. ks. Norberta Bończyka 40
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
95,24 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. apartamentu:
2,53 m
Strony świata:
północny wschód (NE), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)
Układ okien:
trójstronny
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,00 m²), balkon (4,50 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru