Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 86,25 m², 4 pokoje, piętro 2, oferta nr H1-B-2-4

1 045 839 zł

12 126 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 893 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM32,23 m²SYPIALNIA11,67 m²SYPIALNIA11,46 m²SYPIALNIA10,58 m²ŁAZIENKA4,66 m²WC2,69 m²KORYTARZ12,81 m²TARAS42,61 m²
Wymiary apartamentu 86.25 m², H1-B-2-4
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 86.25 m², H1-B-2-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,25 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (42,61 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027