+9
Nowy apartament, 93,66 m², 4 pokoje, piętro 14, oferta nr H4-C-14-2
1 645 614 zł
17 570 zł /m²
Rata 7 699 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Heyki City ATAL
Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
93,66 m²
Piętro:
14 piętro
Wys. mieszkania:
2,65 m
Strony świata:
południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)
Układ okien:
narożny zewnętrzny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (8,93 m²), loggia (2,52 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027