Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 85,78 m², 4 pokoje, piętro 2, oferta nr H/39

1 646 976 zł

19 200 zł /m²

Rata 7 706 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Orawska

SALON Z ANEKSEM31,40 m²SYPIALNIA12,42 m²SYPIALNIA11,08 m²SYPIALNIA11,08 m²ŁAZIENKA4,80 m²WC2,68 m²KORYTARZ12,32 m²BALKON6,64 m²BALKON5,62 m²BALKON3,66 m²
Wymiary apartamentu 85.78 m², H/39
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 85.78 m², H/39
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

85,78 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,64 m²), balkon (5,62 m²), balkon (3,66 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027