Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 56,50 m², 4 pokoje, parter, oferta nr TC412465

729 000 zł

12 903 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Kraków, Mistrzejowice, Osiedle Piastów

4 pokoje, apartament 56,50 m², parter, oferta nr , TC412465, Kraków, Mistrzejowice, Osiedle Piastów
TC412465 - zdjęcie nr 0
TC412465 - zdjęcie nr 1
TC412465 - zdjęcie nr 2
TC412465 - zdjęcie nr 3
TC412465 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 56.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

56,50 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1975