Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 90,80 m², 4 pokoje, piętro 3, oferta nr 25352/2089/OMS

1 050 000 zł

11 564 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Poznań, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Śródka

4 pokoje, apartament 90,80 m², piętro 3, oferta nr , 25352/2089/OMS, Poznań, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Śródka, Śródka
25352/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25352/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25352/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25352/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25352/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 90.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,80 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1945