Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 41,00 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr TC792185

563 000 zł

13 732 zł /m²

Rata 2 634 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Poznań, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Zawady, Aleksandra Studniarskiego

2 pokoje, apartament 41,00 m², piętro 2, oferta nr , TC792185, Poznań, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Zawady, Aleksandra Studniarskiego
TC792185 - zdjęcie nr 0
TC792185 - zdjęcie nr 1
TC792185 - zdjęcie nr 2
TC792185 - zdjęcie nr 3
TC792185 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2023