Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 46,70 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 109/0.37

1 595 000 zł

34 154 zł /m²

Rata 7 463 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Międzyzdroje, ul. Bohaterów Warszawy 14

2 pokoje, apartament 46,70 m², parter, oferta nr 109/0.37, Baltic Luxury Residence, Międzyzdroje, ul. Bohaterów Warszawy 14
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 0
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 1
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 2
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 3
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 46.7 m², 109/0.37
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,70 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż

Termin oddania:

gotowe do odbioru