Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 30,06 m², 1 pokój, parter, oferta nr 108/0.36

899 002 zł

29 907 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Międzyzdroje, ul. Bohaterów Warszawy 14

1 pokój, apartament 30,06 m², parter, oferta nr 108/0.36, Baltic Luxury Residence, Międzyzdroje, ul. Bohaterów Warszawy 14
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 0
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 1
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 2
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 3
Baltic Luxury Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 30.06 m², 108/0.36
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,06 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż

Termin oddania:

gotowe do odbioru