Nowy apartament, 62,90 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 29
1 227 614 zł
19 517 zł/m²
Monitoring cen
Inwestycja Calpe
Hiszpania, Torrevieja, c. Calpe

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
62,90 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
garaż
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (44,00 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru