+12
Nowy apartament, 40,31 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr C.3.5.M36
648 973 zł
16 100 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 036 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Promenady 2
Wrocław, Kleczków, Psie Pole, ul. Czesława Miłosza/Jana Czochralskiego

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
40,31 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
marzec 2027
Wirtualny spacer: