Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 49,33 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 719212

789 280 zł

16 000 zł /m²

Rata 3 693 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Naterki, ul. Golfowa

2 pokoje, apartament 49,33 m², piętro 1, oferta nr 719212, Mazury Golf Apartments, Naterki, ul. Golfowa
1 / 2
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 0
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 1
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 2
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 3
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 49.33 m², 719212
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,33 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2026