Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 60,62 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 260559

969 920 zł

16 000 zł /m²

Rata 4 538 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Naterki, ul. Golfowa

3 pokoje, apartament 60,62 m², parter, oferta nr 260559, Mazury Golf Apartments, Naterki, ul. Golfowa
1 / 2
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 0
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 1
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 2
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 3
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 60.62 m², 260559
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,62 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2026