Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 46,86 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C-08

632 610 zł

13 500 zł /m²

Rata 2 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Szerokie Residence

Lublin, Szerokie, ul. Kazimiery Litwiniukowej

2 pokoje, apartament 46,86 m², parter, oferta nr C-08, Szerokie Residence, Lublin, Szerokie, ul. Kazimiery Litwiniukowej
1 / 2
Szerokie Residence - zdjęcie nr 0
Szerokie Residence - zdjęcie nr 3
Lokalizacja apartamentu 46.86 m², C-08
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,86 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,03 m²), ogródek (26,40 m²)

Termin oddania:

wrzesień 2027