Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 54,11 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C-10

692 608 zł

12 800 zł /m²

Rata 3 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Szerokie Residence

Lublin, Szerokie, ul. Kazimiery Litwiniukowej

3 pokoje, apartament 54,11 m², parter, oferta nr C-10, Szerokie Residence, Lublin, Szerokie, ul. Kazimiery Litwiniukowej
Szerokie Residence - zdjęcie nr 0
Szerokie Residence - zdjęcie nr 3
Lokalizacja apartamentu 54.11 m², C-10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,11 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,59 m²), ogródek (18,95 m²)

Termin oddania:

wrzesień 2027