Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 32,24 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 23223/2089/OMS

677 040 zł

21 000 zł /m²

Rata 3 168 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Kraków, Podgórze, Lwowska

2 pokoje, apartament 32,24 m², piętro 1, oferta nr , 23223/2089/OMS, Kraków, Podgórze, Lwowska
23223/2089/OMS - zdjęcie nr 0
23223/2089/OMS - zdjęcie nr 1
23223/2089/OMS - zdjęcie nr 2
23223/2089/OMS - zdjęcie nr 3
23223/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 32.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,24 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017