Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 48,66 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr 3798/17584/OMS

690 000 zł

14 180 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty A.Z. Gwarancja

Opole, Kolonia Gosławicka, Pomorska

2 pokoje, apartament 48,66 m², piętro 5, oferta nr , 3798/17584/OMS, Opole, Kolonia Gosławicka, Pomorska
3798/17584/OMS - zdjęcie nr 0
3798/17584/OMS - zdjęcie nr 1
3798/17584/OMS - zdjęcie nr 2
3798/17584/OMS - zdjęcie nr 3
3798/17584/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 48.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,66 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025