Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 50,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 37819

615 000 zł

12 300 zł /m²

Rata 2 877 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Rakietowa

2 pokoje, apartament 50,00 m², parter, oferta nr , 37819, Wrocław, Fabryczna, Rakietowa
37819 - zdjęcie nr 0
37819 - zdjęcie nr 1
37819 - zdjęcie nr 2
37819 - zdjęcie nr 3
37819 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 50 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2001