Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 52,00 m², 2 pokoje, piętro 10, oferta nr 18130/10630/OMS

737 000 zł

14 173 zł /m²

Rata 3 448 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Huby, Skwerowa

2 pokoje, apartament 52,00 m², piętro 10, oferta nr , 18130/10630/OMS, Wrocław, Huby, Skwerowa
18130/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18130/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18130/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18130/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18130/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18130/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2000