Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 31,68 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 22

684 235 zł

21 598 zł /m²

Rata 3 201 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zakopane, ul. Szymony 17E

2 pokoje, apartament 31,68 m², parter, oferta nr 22, Apartamenty Zakopiańskie, Zakopane, ul. Szymony 17E
1312115251504948474645444342414039383736353130292827262524231522162117201419183334
Plan piętra
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 0
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 1
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 2
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 31.68 m², 22
Mapa
Rzut
Galeria
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,68 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m