Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 26,19 m², 1 pokój, piętro 4, oferta nr C23

365 193 zł

13 944 zł /m²

Rata 1 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Kompas

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Czerska 35

1 pokój, apartament 26,19 m², piętro 4, oferta nr C23, Osiedle Kompas, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Czerska 35
SALON Z ANEKSEM20,07 m²ŁAZIENKA3,48 m²PRZEDSIONEK2,64 m²BALKON4,86 m²
Wymiary apartamentu 26.19 m², C23
Osiedle Kompas - zdjęcie nr 0
Osiedle Kompas - zdjęcie nr 1
Osiedle Kompas - zdjęcie nr 2
Osiedle Kompas - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 26.19 m², C23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,19 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,86 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026