Nowy apartament, 39,62 m², 1 pokój, piętro 1, oferta nr C_01_08
597 470 zł
15 080 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 795 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kolejova 1
Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Kolejowa 1/3
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
39,62 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,76 m
Strony świata:
północny zachód (NW)
Układ okien:
jednostronny
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (1,67 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026