Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 24,00 m², 1 pokój, piętro 4, oferta nr 85914/6624/OMS

455 000 zł

18 958 zł /m²

Rata 2 129 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Targówek, Łojewska

1 pokój, apartament 24,00 m², piętro 4, oferta nr , 85914/6624/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Łojewska
85914/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85914/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85914/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85914/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85914/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1970